Велосипедисти з Миколаєва здобули дев’ять нагород на Чемпіонаті України

Спортсмени під час змагань. Фото: Миколаївська міська рада

У Білій Церкві з 14 до 17 серпня відбулися національні змагання з велоспорту, на яких спортсмени з Миколаєва здобули дев’ять нагород. Зокрема був відкритий чемпіонат України у змішаних командних перегонах (естафета) та перегонах критеріум II тур, Всеукраїнські змагання в групових перегонах, Кубок України в олімпійських видах програм та Чемпіонат України в парних перегонах.

Про це повідомили на сайті Миколаївської міської ради.

Миколаївські спортсмени здобули дев’ять нагород у різних видах змагань із велоспорту:

• Валерія Пушкар посіла 1 місце в змішаних командних перегонах на час 10 кілометрів та 1 місце в перегонах критеріум II тур;
  • Вікторія Верлатова стала другою в парних перегонах на час 25 кілометрів серед юніорок;
  • Дмитро Качур посів 1 місце в групових перегонах 154 кілометри серед чоловіків;
  • Ярослав Козаков здобув срібну нагороду Кубка України в індивідуальних перегонах на 25 кілометрів та бронзову медаль групових перегонів на 154 кілометри на Чемпіонаті України;
  • Руслан Корнієнко посів 2 місце на Чемпіонаті України в групових перегонах на 154 кілометри та 3 місце Кубка України в індивідуальних перегонах на 25 кілометрів;
  • Ярослав Козаков та Руслан Корнієнко посіли 1 місце в парних перегонах на 25 кілометрів на Чемпіонаті України.

"Тренують спортсменів Олександр Садовський, Михайло Роздобудько, Василь Горбачук, Михайло Кравець, Юрій Агарков та Володимир Когут. Вітаємо миколаївських велосипедистів з успішним виступом", — йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.