Миколаївські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України з веслування

Миколаївські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України з веслування Лана Капур

У Дніпрі завершився чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років із веслування на байдарках та каное. У змаганнях миколаївці завоювали одну срібну та дві бронзові медалі. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

Друге місце на дистанції 1000 метрів посів Дмитро Беспалько. Ще одну бронзову нагороду спортсмен здобув на дистанції 500 метрів.

Вихованець КДЮСШ “Олімп” Іван Клопов посів третю сходинку на дистанції 1500 метрів.

Інші спортсмени, що представляли Миколаїв, за результатами увійшли до десятки.

Усього до змагань долучилось 300 учасників зі всієї України. Чемпіонат є відбором на міжнародні змагання та до збірної України.

• П’ять голів та одне вилучення. Відбувся матч МФК "Миколаїв" – "Металіст-1925".