П’ять голів та одне вилучення. Відбувся матч МФК "Миколаїв" – "Металіст-1925"

П’ять голів та одне вилучення. Відбувся матч МФК "Миколаїв" – "Металіст-1925" Football Hub

29 липня у 27-му турі Першої ліги з футболу Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" переміг харківський "Металіст-1925".

Господарі матчу – МФК "Миколаїв", які грали у білій формі, на дванадцятій хвилині зустрічі відкрили рахунок у матчі. Після передачі з лівого флангу Сергія Кравченка, з близької відстані пробив нападник Вадим Яворський – 1 : 0.

На 22-й хвилині гравець гостей Антон Савін пробивав з-за межами штрафного майданчику, втім голкіпер корабелів Амір Агаларов перевів у м’яч на кутовий.

На 27-й хвилині Вадим Яворський пробив повз ворота після передачі зі стандартного положення Руслана Паламара. Наприкінці першого тайму гості зрівняли рахунок. Після подачі з кутового Ярослава Ямполя, головою забив капітан команди Дмитро Поспєлов – 1 : 1.

Вже у другому таймі, на 51-й хвилині "корабели" повели в рахунку. Після удару з далекої відстані півзахисника Руслана Паламара, м’яч влучив у штангу і першим на добиванні у порожні ворота був Вадим Яворський – 2 : 1.

На 62-й хвилині харківський "Металіст-1925" зрівняв рахунок у матчі. Після багатоходової комбінації, з гострого кута забив півзахисник Лукас Вентура Лопес – 2 : 2. Втім, через 10 хвилин "корабели" втретє вийшли вперед. Після навісної передачі Юрія Черепущака, головою оформив хет-трик нападник Вадим Яворський – 3 : 2.

На 77-й хвилині гості залишились у меншості. Лукас Вентура Лопес порушив правила на голкіпері господарів Амірі Агаларові – пряма червона картка від арбітра Миколи Балакіна.

У підсумку суддя зустрічі зафіксував кінцевий рахунок у матчі – 3 : 2 і це вже друга поспіль перемога "корабелів". Після 27 зіграних матчів, МФК "Миколаїв" посідає 11-те місце з 29-ма очками; "Металіст-1925" посідає шосте місце, маючи у своєму пасиві 47 очок.

Наступний матч "корабели" зіграють 3-го серпня на виїзді проти футбольного клубу "Агробізнес" з Хмельницької області.