Футбол: чемпіонат Європи U21
"Знав, що відіб'ю пенальті". Воротар Англії U21 подвійним сейвом на 90+9 хв приніс чемпіонство молодіжного Євро-2023

. Джеймс Траффорд (у синьому). Фото: Getty Images

Перша реакція воротаря на його подвійний сейв.

Англія – переможець молодіжного Євро-2023 з футболу. Збірна Англії уперше за 39 років здобула перемогу на цьому турніру, пройшла усю фінальну частину без жодної втрати очок (виграли усі шість матчів) та навіть без жодного пропущеного голу.

Англія стала першою командою в історії, яка провела шість матчів на молодіжному Євро і не пропустила у жодному з них.

У фінальному матчі Англія мінімально здолала Іспанію (1:0), а вирішальний момент гри настав уже в компенсований час. На 90+6 хвилині матчу суддя призначив пенальті у ворота збірної Англії за фол у штрафному.

Нападник Іспанії Абель Руїз пробивав пенальті, але не зміг пробити Джеймса Траффорда – воротаря англійців. Траффорд спершу відбив пенальті, а тоді зробив сейв після добивання. Усе це уже на 90+8 хвилині матчу, цей подвійний сейв воротаря став чемпіонським.

Після гри Джеймс Траффорд у коментарі для УЄФА зазначив, що він відчував, що відіб'є пенальті.

"Я казав усім ще зранку, що відіб'ю пенальті. І коли суддя призначив пенальті, я знав, що відіб'ю його. Я казав друзям удома, що відіб'ю", – зазначив Траффорд.

Воротар також прокоментував встановлення нового рекорду за "сухими" матчами на турнірі.

"Рекорд без пропущених голів на турнірі – це означає дуже багато, позаяк буде вкрай складно його перевершити комусь. Ми – дуже хороша команда, ми вірили, що ніхто не зможе нам забити і ми довели це", – резюмував голкіпер.