"Путін не пробачить спроби заколоту Пригожину. Найімовірніше, що його вб'ють у Білорусі" — Догерті

"Путін не пробачить спроби заколоту Пригожину. Найімовірніше, що його вб'ють у Білорусі" — Догерті

ЗМІ
Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин
Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, фото: Getty Images

Президент РФ Володимир Путін не пробачить спроби заколоту власнику ПВК "Вагнер" Євгену Пригожину. Його, ймовірно, вб'ють у Білорусі.

Про це сказала Джилл Догерті, колишня керівниця московського бюро CNN і експертка з питань Росії, передає CNN.

"Володимир Путін не пробачає зрадникам. Навіть якщо Путін скаже: "Пригожин, ти від'їжджай в Білорусь", він все одно зрадник, і я думаю, що Путін ніколи цього йому не пробачить", — сказала Джилл Догерті.

За словами Догерті, найімовірніше, що Євгена Пригожина "вб'ють у Білорусі".

"Цілком можливо, що ми побачимо, як Пригожина вб’ють у Білорусі, але це дилема для Москви, тому що поки Євген Пригожин має певну підтримку, він є загрозою, незалежно від того, де він перебуває", — сказала колишня керівниця московського бюро CNN.

Що відомо про заколот Пригожина

У Росії близько доби тривав бунт "вагнерівців".

Увечері 23 червня глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що війська Міноборони Росії вдарили по місцю дислокації "вагнерівців" і там нібито загинуло багато найманців. Він анонсував "марш справедливості", додав, що "вагнерівців" 25 тисяч і вони ідуть "розбиратись". А також закликав всіх, хто хоче "заканчівать бєзпрєдєл" долучатись до "маршу".

Міноборони РФ назвало заяву про обстріл "вагнерівців" "інформаційною провокацією", водночас проти Пригожина порушили кримінальне провадження за фактом "організації військового заколоту".

Уранці 24 червня президент РФ Путін у відеозверненні заявив, що Збройні сили Росії отримали наказ ліквідувати "заколотників" і назвав події "ударом в спину".

Про те, що Пригожин погодився припинити заколот повідомила пресслужба президента Білорусі Лукашенка. Переговори з Пригожиним вів Лукашенко, заявили в його пресслужбі.

На початок