Туреччина готова зробити внесок у врегулювання ситуації у Росії — Ердоган

Туреччина готова зробити внесок у врегулювання ситуації у Росії — Ердоган

Зустріч президента РФ Володимира Путіна та президента Туреччини Реджепа Ердогана в Сочі
Зустріч президента РФ Володимира Путіна та президента Туреччини Реджепа Ердогана в Сочі 5 серпня. Фото: AP

Президент Туреччини Реджеп Таіп Ердоган під час розмови з президентом РФ Володимиром Путіним заявив, що Туреччина готова зробити внесок у врегулювання ситуації у Росії. Про це повідомила канцелярія турецького президента.

Як повідомили у канцелярії, Ердоган наголосив на важливості діяти, керуючись здоровим глуздом.

"Президент Ердоган наголосив на важливості діяти, керуючись здоровим глуздом. Під час зустрічі було наголошено, що ніхто не повинен брати на себе відповідальність за те, що сталося в Росії. Президент Ердоган заявив, що ми як Туреччина готові зробити свій внесок у вирішення подій у цьому контексті якнайшвидше", — йдеться у повідомленні.

Перед тим у Кремлі повідомили, що Путін поінформував Ердогана "про обстановку в країні у зв'язку зі спробою збройного заколоту", передає ТАСС.

"Ердоган у розмові з Путіним висловив повну підтримку крокам російського керівництва", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про заколот ПВК "Вагнер"

Увечері 23 червня глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що війська Міноборони Росії вдарили по місцю дислокації "вагнерівців" і там нібито загинуло багато найманців. Він анонсував "марш справедливості", додав, що "вагнерівців" 25 тисяч і вони ідуть "розбиратись". А також закликав всіх, хто хоче "заканчівать бєзпрєдєл" долучатись до "маршу".

Міноборони РФ назвало заяву про обстріл "вагнерівців" "інформаційною провокацією", водночас проти Пригожина порушили кримінальне провадження за фактом "організації військового заколоту".

Уранці 24 червня президент РФ Путін у відеозверненні заявив, що Збройні сили Росії отримали наказ ліквідувати "заколотників" і назвав події "ударом в спину". Він також порівняв події в Росії зараз з революцією 1917 року.

На початок