В Україні з'являться спеціальні марки, присвячені ГУР та звільненню острова Зміїний

В Україні з'являться спеціальні марки, присвячені ГУР та звільненню острова Зміїний

В Україні з'являться спеціальні марки, присвячені ГУР та звільненню острова Зміїний
Фото: Укрпошта/Telegram

"Укрпошта" запустила передзамовлення на поштовий набір "Головне управління розвідки Міністерства оборони України". До нього увійшла нова серія марок та лімітованого мерчу з символікою відомства. Про це 23 червня повідомила пресслужба компанії.

"30 червня ми будемо святкувати річницю звільнення острова Зміїний або, як там кажуть, "жест доброї волі" за допомогою наших ЗСУ. Ну як було не відсвяткувати цей день", – йдеться у повідомленні.

Погашення марки відбудеться в Києві. За передзамовленням можна купити не більше ніж 10 наборів. Крім того, можна замовити мерч із гаслами "Тотальне шумопогашення" та "Зберігай тишу в спокої".

Частини поштового набору містять зображення розвідників, які перебувають на бойових завданнях. Їх зобразив художник Олександр Охапкін, а ГУР МО надало фото для картки.

Кошти від продажу марок спрямують на техніку для Сил оборони України.

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня 2022 року Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня 2022-го "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є посиланням до потопленого російського крейсера "Москва".

Торік 28 червня ввели в обіг марку "Українська мрія". А 28 липня в обігу з'явилася четверта поштова марка за час воєнного стану — "Доброго вечора, ми з України".

До Дня Незалежності України 2022 року та шостого місяця від початку повномасштабного вторгнення Росії запустили марку "Вільні, Незламні, Непереможні".

До торішнього Дня захисників і захисниць України "Укрпошта" запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!" Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

До кінця року "Укрпошта" ще випустила марку "Кримський міст на біс!", а також — "Зброя Перемоги".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок