Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку: де та як купити

Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку: де та як купити

Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку: де та як купити
Черга у Києві біля входу до головного відділення Укрпошти за маркою "Доброго вечора, ми з України", 28 липня. Фото: Дар'я Кінша, Суспільне

До Дня Української Державності, який відзначають 28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України". Тематику та ескіз марки обирали українці шляхом голосування.

Доброго вечора, ми з України
Фото: Facebook Укрпошти

В "Укрпошті" розповіли, що на поштовій марці "Доброго вечора, ми з України!" відтворено реальні події, які мали місце на Миколаївщині та інших регіонах, коли українські селяни без зброї забирали російську техніку, допомагаючи ЗСУ виборювати перемогу.

"Поштові марки з початком війни стали більш ніж засобом оплати кореспонденції, - вони стали зброєю України на міжнародній арені. Це вже четверта марка, яка, впевнений, розійдеться світом і покаже, які насправді українці — сильні і сміливі в боротьбі за свою незалежність. І поки Росія витрачає мільярди на пропаганду проти України, ми будемо використовувати наш креатив і всі доступні можливості, щоб донести всім імідж України та українців”, — відзначив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Марка надрукована накладом 5 млн примірників, з яких 3 млн – з номіналом М (еквівалент 18 грн) для оплати поштових відправлень всередині країни та 2 млн – із номіналом W (еквівалент $1,5), призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції.

Керівниця управління філателістичної продукції Укрпошти Наталія Мухіна розповіла, що продаж триватиме доти, поки марки будуть у наявності.

"Тираж визначений. І додруківка у філателістичному світі не практикується. Наступний випуск буде присвячений улюбленцю українців псу Патрону. Буде дуже класний випуск. Буде тиражуватися в аркуші не одна марка, а 8 різних марок присвячених Патрону і його профдіяльності. Ми плануємо цю марку на кінець серпня", — розповіла вона.

Де придбати

Придбати марку та іншу філателістичну продукцію з “тракторними військами” можна 28 липня у всіх відділеннях поштового зв’язку, зокрема і в селах, а також онлайн: у філателістичному магазині Укрпошти, маркетплейсах Kasta, Prom, Rozetka, а також на міжнародних майданчиках eBay та Amazon.

Як і на попередні поштові випуски діятимуть обмеження на продаж. Один клієнт може купити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів кожного номіналу (2+2), 2 конверти "Перший день", 10 конвертів та 10 листівок.

Ескіз поштової марки, конвертів, листівки та штемпелів спецпогашення виконала дизайнер-графік та викладач живопису Анастасія Бондарець. Появі фрази "Доброго вечора, ми з України" українці завдячують учаснику гурту "Даха Браха" Марко Галаневичу, а пізніше гурту Probass&Hardy.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 154. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок