"Укрпошта" випускає нову марку "Кримський міст на біс!"

"Укрпошта" випускає нову марку "Кримський міст на біс!"

"Укрпошта" випускає нову марку "Кримський міст на біс!"
. Марка "Кримський міст на біс!". Фото: Facebook / Ігор Смілянський

У п'ятницю, 4 листопада, "Укрпошта" випускає нову марку "Кримський міст на біс!". Про це у Facebook повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

За його словами, 4 листопада виповниться 8 років, 8 місяців та 8 днів українського спротиву російській навалі. А ще 4 листопада державне свято на Росії – "День Народного Единства".

"Ми, в Укрпошті, настільки доброзичливі, що робимо подарунки навіть нашим ворогам. А тому у п’ятницю, 4 листопада, Укрпошта випускає нову марку "Кримський міст на біс!". І неважливо, хто насправді підірвав міст, нам вистачає самого факту", — написав Смілянський.

Тираж марки складає 300 тисяч маркових аркушів або 2,1 млн марок.

"Понад 70 тисяч листів вже продано по передзамовленню і вони вже скоро будуть у своїх власників. А всі інші — поки вистачає запасів, вже цієї п'ятниці зможуть їх придбати у всіх міських відділеннях "Укрпошти" та у нас на сайті", — написав голова УП.

Крім того, марки можна придбати в офіційних онлайн-магазинах "Укрпошти" на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay та Amazon.

"І нехай сам випуск цієї марки стане не менш пророчим в сенсі повного знищення будь-яких зв'язків з окупантом. Більше деталей згодом.Всі сюрпризи не розкриваємо, проте запуск марки буде", — зазначив Смілянський.

Що відомо

  • 12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.
  • 23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".
  • 28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".
  • 28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".
  • "Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.
  • 1 вересня "Укрпошта" почала продавати благодійні марки "Пес Патрон". Усього на одному аркуші — вісім штук марок. Коштують вони 248 гривень
  • 14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

Читайте також

Росія вдарила по енергооб`єкту в Кривому Розі, ООН відхиляє заяви РФ про "біологічну зброю". 253 день війни. Онлайн

На початок