Продаж марки "Мрія" стартує 28 червня

Продаж марки "Мрія" стартує 28 червня

Продаж марки "Мрія" стартує 28 червня
Марка "Мрія" буде запущена вже в червні, фото: Укрпошта

Укрпошта випускає в обіг марку "Українська мрія", присвячену найбільшому у світі літаку АН-225 "Мрія", знищеному росіянами на аеродромі в Гостомелі. Старт продажу марок — 28 червня.

Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

"Можна знищити літак, але Мрію — ніколи! В лютому орки забрали Ан-225 "Мрія", найбільший та найпотужніший транспортний літак у світі, але українська мрія — це значно більше, ніж літак. Це сотні нових літаків, мільйони талановитих дітей і перемоги України — в спорті, науці та техніці", — написав він у Telegram.

За словами Смілянського, з 28 червня Мрія втілиться в мільйонах марок.

Ескіз нової марки належить одинадцятирічній Софії Кравчук із м. Любомль Волинської області.

"Вона — призерка Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій "Що для мене Україна?" у спокійному 2021 році. Це Україна очима дитини — квітуча, мрійлива й недосяжна", — зазначив очільник Укрпошти.

За його словами, тираж марки — 3 млн, придбати її можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах.

"Деталі згодом, у понеділок. Один клієнт — не більше 2 маркованих аркушів, 5 конвертів, 5 листівок. 28 червня — Погашення штемпелями "Перший день" в Києві та Гостомелі. Спецпогашення "Українська Мрія" — у всіх філіях", — повідомив Смілянський.

Що відомо

  • 9 червня Укрпошта відкрила голосування за ескіз для нової поштової марки "Доброго вечора, ми з України!". 15 червня оголосили переможця. Ним став ескіз під номером 4 – ілюстрація, на якій зображено трактор, що тягне російський танк.
  • 23 травня Смілянський повідомив, що нова марка Укрпошти, присвячена українському та найбільшому у світі літаку "Мрія", вже надрукована і буде запущена в червні.
  • "Укрпошта" удень 23 травня почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". Біля головного столичного відділення поштового оператора від самого ранку вишукувалися довгі черги.
  • 22 квітня "Укрпошта" анонсувала нову поштову марку з "російським кораблем". На новій марці додадуть слово "DONE", що є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".
  • 12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися. Сказав її Роман Грибов.

Читайте також

"Літак мрія і дівчинка Марія": авторка нової поштової марки з Волині розповіла про свою роботу

Зруйнована "Мрія". Чи вигідно Україні відбудовувати знищений літак

Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як чернігівський пес Патрон став піротехніком

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок