МФК “Миколаїв” зіграє з командою “Оболонь Бровар”

МФК “Миколаїв” зіграє з командою “Оболонь Бровар” Суспільне Миколаїв

У 23-му турі Першої ліги з футболу 11 липня зустрінуться МФК “Миколаїв” та київський “Оболонь Бровар”. Про це повідомляє пресслужба МФК “Миколаїв”.

Команди гратимуть вдруге в сезоні. 9 вересня 2019 року в першому колі команди зустрілися в Києві. Тоді матч закінчився з рахунком 2-0 на користь господарів. Голи забивали в першому таймі після сольного проходу півзахисник Олександр Гуськов та у другому таймі відзначився захисник "Оболоні Бровар" Костянтин Коваленко.

МФК “Миколаїв” зіграє з командою “Оболонь Бровар”МФК "Миколаїв"

Команда МФК "Миколаїв" на тренуванні

Після перерви, пов’язаної з карантином, команди зіграли три матчі кожен. Корабели перемогли івано-франківське "Прикарпаття" 5:1 та зіграли внічию зі львівським "Рухом" 1:1 та одеським "Чорноморцем" 0:0. Київський "Оболонь Бровар" зіграв внічию з краматорським "Авангардом" 1:1 та івано-франківським "Прикарпаття" 3:3 та програв луцькій "Волині" на виїзді 1:0. Після 22-х зіграних матчів МФК "Миколаїв" знаходиться на 11-тій позиції та мають у своєму активі 23 очки. Київський "Оболонь Бровар" посідає сьоме місце та має у своєму активі 39 очок. Напередодні гравці, тренери та клубний персонал мають обстежитися на COVID-19 методом ПЛР. Гра відбудеться в Миколаєві на Центральному міському стадіоні без глядачів і представників ЗМІ. Початок гри – о 17:00.