МФК "Миколаїв" у нічию зіграв із "Рухом"

МФК "Миколаїв" у нічию зіграв із "Рухом" МФК "Миколаїв"

У рамках матчу 21-го туру Першої ліги з футболу МФК "Миколаїв" приймав команду зі Львова "Рух". Матч завершився із рахунком 1:1. Про це повідомляє пресслужба МФК "Миколаїв".

Для львів'ян у 2020 році цей матч став дебютним, оскільки через позитивні результати тестів на COVID-19 у деяких гравців, зустрічі довелось перенести на пізніший термін. Також у них відбулись зміни в тренерському штабі, його очолив 32-річний Іван Федик.

МФК "Миколаїв" у нічию зіграв із "Рухом"МФК "Миколаїв"

Перший гол на 36-й хвилині матчу забили миколаївці. Вадим Яворський у боротьбі із суперником пробив низом під праву руку воротаря та відкрив рахунок 1:0. Тож на перерву корабели пішли з відривом.

У другому таймі "Рух" почав активно грати на половині поля супротивника. На 54-й хвилині матчу Ростислав Русин результативно атакував ворота корабелів − 1:1.

Команди не зменшували темп і продовжили записувати на свій рахунок небезпечні моменти, але рахунок до кінця гри так і не змінився.

Наступний матч МФК "Миколаїв" зіграє на виїзді. 5 липня "корабели" зіграють проти одеського "Чорноморця".

Нагадаємо, станом на 30 червня в турнірній таблиці Першої ліги МФК "Миколаїв" посідає 12 місце − 18 очок.