Футбольний матч: п’ятого липня гратимуть "моряки" проти "корабелів"

П'ятого липня в рамках 22 туру Першої ліги з футболу зустрінуться одеський "Чорноморець" та МФК "Миколаїв". Команди гратимуть втретє в сезоні.

Четвертого вересня 2019 року в першому колі команди зустрілися в Миколаєві. Тоді матч закінчився з рахунком 0 : 0.

25 вересня відбулась друга зустріч. Цього разу в рамках 1/16 фіналу Кубка України. "Корабели" забили єдиний м’яч у цій зустрічі: на 78-й хвилині влучний удар з-за межами штрафного майданчику наніс Панасенко.

Після перерви, пов’язаної з карантином, команди зіграли по два матчі кожна. Корабели перемогли івано-франківське "Прикарпаття" 5 : 1 та зіграли внічию зі львівським "Рухом" 1 : 1.

Одеський "Чорноморець" у другому колі переміг луцьку "Волинь" 5 : 2 та на виїзді здобув три очки в "Прикарпаття" – 0 : 1.

Після 21-го зіграного матчу МФК "Миколаїв" знаходиться на 11-й позиції та має у своєму активі 22 очки. Одеський "Чорноморець" посідає 10-ту позицію та має у своєму активі 28 очок.

Напередодні гравці, тренери та клубний персонал мають обстежитися на COVID-19 методом ПЛР.

Гра відбудеться на одеському стадіоні "Чорноморець" без глядачів і представників ЗМІ.

Початок гри о 19:00.