"Мобілізація почалась". В Маріуполі бюджетники проходять медкомісію

"Мобілізація почалась". В Маріуполі бюджетники проходять медкомісію

"Мобілізація почалась". В Маріуполі бюджетники проходять медкомісію
Фото: Головне управління розвідки МО України/Telegram

В Маріуполі почалась мобілізація. Чоловіки-бюджетники вже проходять медичну комісію в лікарні інтенсивної терапії.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Військомат вже відправив першу партію чоловіків — бюджетників на проходження військової комісії задля призову (закреслено) мобілізації", — написав радник.

Що відомо про ситуацію в Маріуполі

В Маріуполь переміщуються танки та системи ППО військ РФ. Вони рухаються з Бердянського напряму в бік Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча та Новоазовського району.

У Маріуполі активізувалася російська авіація — літаки заходять з напрямку Єйська та Приморсько-Ахтарська та літаки летять вздовж берегової лінії в напрямку Бердянська.

Через Маріуполь окупанти менше перевозять техніку та боєкомплекти. Місто укріплюють та очікують контрнаступ українських військових.

Вперше в Маріуполі зафіксували переміщення танків Т-90. Щонайменше три тягачі перевозили танки модифікації Т-90 через центр міста в напрямок Мангуш / Бердянськ.

Окупанти в Маріуполі продовжують будувати ешелонну оборону навколо міста. Використовують деревину для облаштування бліндажів.

В Маріуполі окупанти задіяли порт для накопичення своїх військових та техніки. Його перетворюють у військову базу. А майже всіх місцевих працівників звільнили, на їх місці працюють росіяни.

Окупанти відновлюють морську інфраструктуру маріупольського порту та розчистили акваторію, аби приймати великі судна.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок