У Сєвєродонецьку військові РФ затримують людей, які намагаються подзвонити рідним — ОВА

У Сєвєродонецьку військові РФ затримують людей, які намагаються подзвонити рідним — ОВА

У Сєвєродонецьку військові РФ затримують людей, які намагаються подзвонити рідним — ОВА
. Луганщина, серпень 2022 р. Фото: Telegram / Сергій Гайдай

У деяких районах Сєвєродонецька місцеві жителі знайшли місця на дахах багатоповерхівок, звідки можна зателефонувати рідним, повідомили в Луганській ОВА. У місті немає зв'язку та мобільного інтернету кілька місяців.

"Відтоді військові почали уважно оглядати дахи. Кого там знаходять — забирають до комендатури", — розповіли в ОВА.

Що відомо про ситуацію на окупованій Луганщині

На частині окупованої території Луганщини зник мобільний зв'язок. Окупаційна адміністрація пояснює це нібито аварією на магістральних лініях.

Після того, як три тижні тому в окупованому місті Сватове на Луганщині повністю зник зв'язок єдиного місцевого мобільного оператора, люди почали шукати способи додзвонитись рідним. Знайшли кілька місць, де ловить сигнал українських мобільних операторів. Натомість користуватись цим зв’язком стало небезпечно — окупанти розганяли сватівчан, які масово збираються у таких місцях. Про це Суспільному розповіли родичі тих, живе у захопленому окупаційними силами місті.

У населених пунктах окупованої Луганщини за розпорядженням окупаційної влади відключили мобільний інтернет. Таким чином окупанти намагаються боротись з рухом опору.

У населених пунктах окупованої Луганщини з січня почались проблеми з мобільним зв'язком та інтернетом. Жителі міст, що виїхали звідки, розповідали, що із великими труднощами могли зв'язатися з рідними.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок