Відбувся матч ФК "Миколаїв" — ФК "Прикарпаття"

Відбувся матч ФК "Миколаїв" — ФК "Прикарпаття" Facebook

Перший матч після карантинної паузи у рамках Першої футбольної ліги зіграли "Миколаїв" та "Прикарпаття".

Рахунок у грі, яка відбувалася на Миколаївському центральному стадіоні, було відкрито на 21-й хвилині: після розіграшу штрафного удару відзначився капітан господарів Андрій Ковальов.

Через дев’ять хвилин форвард "корабелів" Владислав Войцеховський прорвався до воріт суперника, але до удару справа не дійшла: півзахисник "Прикарпаття" Тарас Бойко порушив правила. Арбітр з Житомира Павло Дубровець показав за цей фол червону картку. І знову господарі успішно розіграли стандарт: з другої спроби півзахисник Сергій Кравченко переграв голкіпера гостей Івана Піцана.

На 35-й хвилині Владиславу Войцеховському ніхто не завадив обробити передачу і точно пробити у кут воріт. До перерви "Прикарпаттю" вдалося відіграти один м’яч: на 43-й хвилині півзахисник Роман Дитко пробив зі штрафного, а голкіпер "Миколаєва" Денис Шеліхов не зумів відбити слизький від дощу м’яч.

На 63-й хвилині капітан іванофранківців Роман Бочкур збив у власному карному майданчику капітана миколаївців Андрія Ковальова. Захисник господарів Богдан Кушніренко реалізував пенальті.

Відбувся матч ФК "Миколаїв" — ФК "Прикарпаття"Facebook

Через 12 хвилин форвард "Прикарпаття" Роман Кузьмін порушив правила у боротьбі з півзахисником "Миколаєва" Вадимом Вітенчуком. Суддя Павло Дубровець спочатку дав жовту картку, але після наради з боковим арбітром вилучив гравця івано-франківського клубу.

У грі "9 на 11" "Прикарпаття" пропустило ще раз: на 92-й хвилині 21-річний дебютант миколаївців Юрій Черепущак встановив остаточний рахунок, 5:1. Новий тренер господарів Ілля Близнюк дебютував з перемоги.

"Довго команда не брала участі у тренувальному процесі, і після всім відомих подій, команда зібралась зовсім нещодавно. Перед нами було завдання: як-небудь підготувати команду. Я думаю, на сьогоднішню гру ми впорались з цією задачею. Ігрова дисципліна. І те, що ми вивчали суперника – його сильні та слабкі сторони", — каже головний тренер МФК "Миколаїв" Ілля Близнюк.

Старший тренер "Прикарпаття" Зіновій Васильєв говорить, що через брак ігрової практики у футболістів проблеми з фізикою та концентрацією.

"Після карантину – перша гра. Футболісти ще не в такій фізичній готовності: помилки в першому таймі, десь у футболістів немає концентрації. Не знаю, треба дивитися відео, приїдемо – будемо дивитися", — каже старший тренер ФК "Прикарпаття" Зіновій Васильєв.

3авдяки перемозі, у турнірній таблиці "корабели" помінялися місцями саме з "Прикарпаттям": команда з півдня має 21 очко і посідає 11-ту позицію. У іванофранківців на одне очко менше.

Наступні матчі команди зіграють другого липня: "Миколаїв" прийматиме львівський "Рух", а "Прикарпаття", також вдома, зіграє проти одеського "Чорноморця".