Полтавська "Ворскла" зіграє у фіналі Кубка України з футболу

Полтавська "Ворскла" зіграє у фіналі Кубка України з футболу ФК "Ворскла"

24 червня полтавська футбольна команда "Ворскла" перемогла "Маріуполь" у півфіналі Кубка України з футболу. Полтавські футболісти перемогли суперника із рахунком 3:2. Голи, що допомогли їм виграти та вийти в фінал Кубка, спортсмени забили у серії післяматчевих пенальті.

Матч відбувся в Маріуполі. Рахунок у грі відкрили господарі. На 37-й хвилині гол у ворота полтавців забив півзахисник "Маріуполя" Сергій Горбунов. Вже за 10 хвилин до завершення основного часу "ворсклянин" Ібрагім Кане зрівняв рахунок завдяки пенальті. Відтак, основний час гри закінчився з рахунком 1:1.

Павло Ісенко, воротар ФК "Ворскла"ФК "Ворскла"

Павло Ісенко, воротар ФК "Ворскла"

Фіналіста Кубка визначали під час серії пенальті. Головний тренер "ворсклян" Юрій Максимов замінив воротаря, вперше випустивши на поле 16-річного Павла Ісенка. Той відбив три з п’яти ударів маріупольців. У складі полтавської команди відзначились Пуцлін, Кане і Скляр. Післяматчева серія пенальті завершилася на користь "Ворскли" - 3:2.

Тож тепер у фіналі Кубка України з футболу, який відбудеться у Львові 8 липня, зіграють полтавська "Ворскла" та київське "Динамо". Нагадаємо, полтавська "Ворскла" у футбольному сезоні 2008/2009 ставала переможцем Кубка України. У фіналі "біло-зелені" здолали донецький "Шахтар" із рахунком 1:0.