Як на Костянтинівському хлібокомбінаті попри обстріли випікають хліб

Як на Костянтинівському хлібокомбінаті попри обстріли випікають хліб

Як на Костянтинівському хлібокомбінаті попри обстріли випікають хліб

На Костянтинівському хлібокомбінаті випікають сім тонн хліба на добу це майже 12 тисяч буханок. До війни виробляли 12 тонн. Половина з нього призначена для військових. А іншу половину розвозять по містах Донецької, Луганської та частково Дніпропетровської областей. Як працюють — у репортажі.

Костянтинівський хлібокомбінат один з двох в області, що залишились працювати попри бойові дії.

"Так, робота додалася, бо ми робимо соціальний хліб. Раніше ми робили лише на місто", — розповіла пекарка Костянтинівського хлібокомбінату Світлана.

Випікають хліб при температурі 142 градуси протягом п'ятдесяти хвилин.

Фото: Суспільне Донбас
Фото: Суспільне Донбас.

За словами заступника керівника виробництва Андрія Кошелєва, з початком повномасштабної війни обладнання з комбінату частково вивезли. Через відсутність газу, печі переобладнали під роботу на вугіллі, на якому працюють і зараз. На комбінаті у Костянтинівці виробляють п’ять різновидів хліба. Булки, торти та печиво — в іншому цеху, у Дружківці.

Крім того, військові допомагають розвозити хліб для жителів у Бахмуті.

"Співробітників не вистачає зовсім. Останні три доби були обстріли, народ евакуюється. На сьогодні в мене не вистачає 10-12 осіб. Тому змушені перекидати, щось на Дружківський завод. Костянтинівський завод працює цілодобово. Дружківський завод також. Там виробляють близько 7-8 тонн, і це максимально, що вони можуть", — зазначив заступник керівника з виробництва Андрій Кошелєв.

За його словами, цех з виготовлення хліба у Костянтинівці завантажений на 50 відсотків. У ньому продовжують працювати 160 працівників, до війни було понад 200. Також цього року на хлібокомбінаті планують виготовити до 20 тонн пасхальної випічки.

Читайте також

Скільки пекарень працює на Донеччині — дані ОВА

Перший власний хліб після окупації. У Святогірську запрацювала місцева пекарня

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок