На окупованій Донеччині росіянам не вистачає колаборантів для "органів влади" — центр нацспротиву

На окупованій Донеччині росіянам не вистачає колаборантів для "органів влади" — центр нацспротиву

На окупованій Донеччині росіянам не вистачає колаборантів для "органів влади" — центр нацспротиву
Фото: Укрінформ

На захполеній РФ території Донецької області окупантам не вистачає колаборантів, які готові працювати у "органах влади". Через це вирішили відправляти у відрядження правоохоронців та прокурорів з Росії, щоб компенсувати кадровий голод в окупаційних адміністраціях. Про це повідомляє Центр націоналко спротиву.

"Росіяни не можуть набрати достатню кількість охочих на тимчасово окупованих територіях, щоб наповнити фейкові органи окупаційної адміністрації. Зокрема на ТОТ Донеччини бракує колаборантів, які готові йти працювати до каральних структур росіян, "поліцію", "прокуратуру" та інші структури", — йдеться у повідомленні.

У центрі спротиву додали, що після масової мобілізації чоловіків з тимчасово окупованих територій, місцеві все менше вірять пропаганді окупантів і через це також не бажають йти на "роботу" до окупантів. Через це в РФ почали відправляти працівників "МВС", "ФСБ" та прокуратур у відрядження на тимчасово окуповані території України.

У відомстві зазначили, що для забезпечення житлом правоохоронців з Росії, окупанти відбирають житло у місцевого населення. А чиновників з РФ стимулюють преміями та статусом учасників так званої СВО.

"Ця ситуація стає черговим доказом загальної фіктивності підтримки росіян на ТОТ", — зазначили

Читайте також про обстріли Донеччини

  • Російські війська вдень 7 березня завдали ракетного удару по Костянтинівці Донецької області. За попередніми даними, ніхто не постраждав.
  • Протягом 6 березня на Донеччині від обстрілів російської армії загинула одна людина у Максимільянівці, ще семеро жителів в області отримали поранення.
  • Російські окупаційні війська 6 березня з РСЗВ "Торнадо-С" обстріляли Костянтинівку. Обстрілом пошкоджені газогін, заклад освіти та житлові будинки. Поранень зазнали мирні жителі. Також російські війська обстріляли ще 14 населених пунктів області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок