"Показала результат, який по сезону був очікуваний". Юлія Левченко прокоментувала свій виступ у фіналі Євро-2023

"Показала результат, який по сезону був очікуваний". Юлія Левченко прокоментувала свій виступ у фіналі Євро-2023

Ексклюзивно
"Показала результат, який по сезону був очікуваний". Юлія Левченко прокоментувала свій виступ у фіналі Євро-2023
Юлія Левченко, фото: AP PHOTOS

Ексклюзивний коментар Юлії Левченко для Сусільне Спорт.

Збірна України завоювала дві медалі у жіночих стрибках у висоту на чемпіонаті Європи-2023 з легкої атлетики у приміщенні. Ярослава Магучіх здобула "золото", а Катерина Табашник - "бронзу". Ще одна українка, Юлія Левченко, опинилася на п'ятому підсумковому місці.

25-річна Левченко виграла кваліфікацію (усі висоти з першої спроби), безпомилково йшла у фіналі - 1.80 м, 1.86 м та 1.91 м з першої спроби. Перша помилка у Юлі трапилася на висоті 1.94 м, яку зрештою вона взяла з третього стрибка. А от планка на 1.96 метра Левченко не підкорилася. Тому за кількістю спроб вона фінішувала п'ятою.

Читайте більше: Україна здобула "золото" та "бронзу" у стрибках у висоту на Євро з легкої атлетики у приміщенні

В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт після виступу на Євро-2023 Левченко заявила, що своїм результатом задоволена, а також рада за партнерок по команді, які піднялися на подіум.

  • Емоції від виступу в фіналі після кваліфікації

"Усе було спокійно і добре. Показала свій результат, який по сезону і був очікуваний. Мені сподобалися мої спроби на 1.96 м. Десь прикро, що якісь моменти не вдалися на 100%. Але я намагалася робити все на максимум: у цьому фіналі це п'яте місце для мене. Які моменти не вдалися? Якісь технічні моменти, щоб стрибок був вдалий. Якби я зробила усе, то стрибнула б".

  • Про подвійний подіум для українок та обійми з Катериною Табашник
"Я б і з Ярославою обіймалася, але вона ще стрибала. Дуже рада за дівчат, вони заслужено отримали свої нагороди".
  • Оцінка власного старту на Євро-2023
"На турнірі ні на що не розраховувала. Йшла робити те, що я вмію - стрибати. Це спорт. Я готувалася показати свій найкращий результат. Звичайно, якби ми з Катериною виступили, як на чемпіонаті УкраїниЮлія Левченко та Катерина Табашник взяли 1.96 м з першої спроби - тут були б краще показані результати, але все нормально. Я точно не жаліюся. Я, можливо, не рада, що не зачепилася за п'єдестал, але рада, що взяла свій результат".

Інформація доповнюється...

На початок