Обвинувальний акт щодо Полтавського міського голови Мамая передали до суду

Обвинувальний акт щодо Полтавського міського голови Мамая передали до суду

Обвинувальний акт щодо Полтавського міського голови Мамая передали до суду
фото: Полтавська обласна прокуратура

До суду передали обвинувальний акт щодо Полтавського міського голови Олександра Мамая. Про це Суспільному розповіла речниця Служби безпеки України у Полтавській області Інна Усова.

Слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування у справі голови Полтавської міськради. Його підозрюють у несанкціонованому поширенні інформації про розміщення підрозділів Збройних сил України, вчинене в умовах воєнного стану.

Обвинувальний акт до суду направив прокурор Полтавської обласної прокуратури.

Що відомо

  • 15 грудня під час брифінгу Олександр Мамай повідомив дані про нову військову частину у Полтаві. Через це 29 грудня правоохоронці вручили йому підозру.
  • Полтавський міський голова заявив, що поширена ним на пресконференції інформація про забезпечення військових була відкритою.
  • Розглядати клопотання про обрання запобіжного та відсторонення від посади Мамая мав Октябрський райсуд Полтави. Слідчі судді тричі заявляли про самовідводи. Тому Полтавський апеляційний суд визначив для розгляду Київський райсуд обласного центру.
  • 20 січня голові Полтавської громади Олександру Мамаю, якого підозрюють у розголошенні інформації щодо розміщення підрозділів ЗСУ, не призначили запобіжний захід. А 23 січня суд не відсторонив його від посади.

Читайте також

Що таке військова адміністрація та хто її запроваджує: роз’яснення полтавської юристки

На початок