У Миколаєві призупинили продовольчу програму з видачі консерви та хліба

У Миколаєві призупинили продовольчу програму з видачі консерви та хліба

У Миколаєві призупинили продовольчу програму з видачі консерви та хліба
Колаж Суспільне Миколаїв

У Миколаєві з першого березня 2023 року призупинили роздачу хліба та консерви за Всесвітньою продовольчою програмою від Організації Об’єднаних Націй (ООН). Пункти видачі працювали з 16 квітня 2022 року, протягом цього часу люди отримали понад три мільйони буханок хліба та майже два мільйони бляшанок консерв.

Про це в телеграм-каналі повідомила Миколаївська міська рада.

Як зазначили в міській раді, до програми World Food Programme (WFP) щодо видачі соціального хліба та консерви долучалися хлібзаводи з Миколаєва, Києва та Дніпра. Була створена система контролю видачі гуманітарної допомоги у вигляді продуктових карток.

"Кількість пунктів видачі по місту на піку роботи програми перевищувала 50. Це були й територіальні центри надання допомоги, і заклади  освіти та культури (школи, дитсадки, бібліотеки, будинки культури), і підприємства тощо", — йдеться в повідомленні.

Призупинення програми в Миколаєві пояснили зміною пріоритетів. Станом на березень 2023 року програма продовжить свою роботу в 14 прифронтових громадах Миколаївщини та на всій деокупованій частині Херсонщини.

"Пріоритети з надання харчової допомоги змінюються в сторону Херсонщини та територіальних громад Миколаївщини, які потерпають від обстрілів", — повідомили в міській раді.

Що відомо

  • З 16 квітня 2022 року в Миколаєві почали безкоштовно роздавати хліб. Роздачу організувати волонтери за фінансової підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН та при координації громадської організації "Тарілка". До цього програма діяла у Дніпрі й у Харкові.

Читайте також

Війська Російської Федерації технічно готові завдати чергового ракетного удару у найближчі дні, тому ігнорувати повітряну тривогу не варто

Російські війська протягом доби п'ять разів обстрілювали дві громади Миколаївщини

Нас "руський мір" дуже добре побив — жителька Посад-Покровського, що на Херсонщині

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок