Кропивничанина підозрюють в організації розповсюдження наркотиків

Кропивничанина підозрюють в організації розповсюдження наркотиків

Кропивничанина підозрюють в організації розповсюдження наркотиків
Суспільне Кропивницький

Тримання під вартою впродовж двох місяців – такий запобіжний захід обрали Арсену Мартиросяну, якого підозрюють в організації розповсюдження наркотиків серед ув’язнених. У разі доведення вини в цій справі йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Загалом кропивничанин має п’ять підозр у кримінальних провадженнях.

Засідання відбулось у Ленінському суді Кропивницького. Рішення про запобіжний захід ухвалив суддя Леонід Плохотніченко після аргументів обох сторін.

Арсена Мартиросяна підозрюють у тому, що він керував розповсюдженням наркотиків серед ув’язнених в установах відбування покарань, розповів прокурор Денис Щерюк.

"Підозрюють, що він в телефонному режимі надавав вказівки особам, які є "смотрящими" в установі виконання покарань. Йдеться про доставлення й розповсюдження наркотичних і психотропних речовин серед засуджених".

Прокурор клопотав про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на два місяці без можливості внесення застави. В протилежному випадку, каже, існують ризики. Зі слів Дениса Щерюка, Арсен Мартиросян може ухилятися від кримінальної відповідальності й переховуватися від органів досудового розслідування й суду. "Підозрюваний не має постійного місця роботи й постійного місця проживання, тому в будь-який час може залишити межі території України", – говорить прокурор.

Сторона захисту просила для підозрюваного цілодобовий домашній арешт з електронним браслетом. Арсен Мартиросян сказав, що не ухилявся від судових засідань і завжди вчасно на них приходив. "У мене на нозі був браслет, бо я під домашнім арештом. Як я можу кудись ходити? Не розумію. Те, що мене обвинувачують – це повний абсурд". Своє обличчя під час судового засідання підозрюваний попросив не показувати.

Арсен Мартиросян має п’ять підозр у кримінальних провадженнях, каже адвокат Олег Паіцика. Одна з них – справа про вбивство біля нічного клубу у 2016 році. "Мартиросян, ваша честь, перебував під домашнім арештом цілодобово, – говорить адвокат. – Він був удома майже чотири місяці за ухвалою Кропивницького апеляційного суду у справі, яку розглядає Ленінський суд, де його звинувачують в умисному вбивстві. Мартиросян ходить в суди, бере участь у слідчих діях, не ухиляється, не переховується".

Олег Паіцика коментувати рішення суду на камеру відмовився. Сказав, що готуватимуть апеляцію. На це мають п’ять робочих днів.

Що відомо

  • 1 лютого на два місяці продовжили цілодобовий домашній арешт обвинуваченому у вбивстві Арсену Мартиросяну. Кримінальне провадження в цій справі триває сьомий рік. За даними слідства, 2 листопада 2016 року підозрюваний біля нічного клубу вистрілив у двох чоловіків, один з яких помер. Два роки обвинувачений був у розшуку, затримали його у 2018 році.

Читайте також

  • У Кропивницькому переобрали запобіжний захід підозрюваному у розпалюванні ворожнечі секретарю УПЦ
  • Кропивничанина підозрюють у малюванні свастики на рекламних щитах у центрі міста
  • Прокуратура перевіряє, чи не за завищеними цінами придбали генератори для шкіл і дитячих садків Знам'янської громади Кропивницького району
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок