У Кропивницькому продовжили цілодобовий домашній арешт обвинуваченому у вбивстві Арсену Мартиросяну

У Кропивницькому продовжили цілодобовий домашній арешт обвинуваченому у вбивстві Арсену Мартиросяну

У Кропивницькому продовжили цілодобовий домашній арешт обвинуваченому у вбивстві Арсену Мартиросяну
Суспільне Кропивницький

На два місяці продовжили цілодобовий домашній арешт обвинуваченому у вбивстві Арсену Мартиросяну. Кримінальне провадження в цій справі триває сьомий рік. За даними слідства, 2 листопада 2016 року підозрюваний вистрілив у двох чоловіків, один з яких помер. Два роки обвинувачений був у розшуку, затримали його у 2018 році.

На засідання в Ленінський суд Кропивницького обвинувачений у справі про вбивство біля нічного клуба Арсен Мартиросян прийшов із запізненням на пів години. Журналістів попросив не показувати його обличчя.

Прокурор Віталій Леус просив продовжити обвинуваченому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

21 вересня Ленінський суд продовжив обвинуваченому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Захист подав апеляцію. 6 грудня колегія апеляційного суду змінила запобіжний захід на домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю. Це рішення оскарженню не підлягає.

Суддя Світлана Льон клопотання прокурора задовольнила: "Продовжити обвинуваченому Мартиросяну Арсену Андраніковичу запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із застосуванням засобу електронного контролю, строком на два місяці. Зобов’язати підозрюваного прибувати до суду за першою вимогою, утриматися від спілкування з потерпілими і свідками, окрім участі у судових засіданнях".

Захисниця обвинуваченого і він сам спілкуватись відмовились. На попередньому засіданні захисник говорив, що його підзахисний поїхав з міста, бо отримував погрози.

"На сьогоднішній день триває етап дослідження доказів сторони обвинувачення, які зобов’язані надати суду для оцінки. Обвинувачується за частиною першою статті 115 "Умисне вбивство" та "Замах на вбивство двох і більше осіб". Карається позбавлення волі від 10 до 15 років або довічним ув'язненням",– сказав прокурор Віталій Леус.

Судові засідання у цій справі тривають п’ять років.

"Поводить він себе дуже вільно. На сьогоднішнє засідання прийшов у нетверезому стані. Життя у нього продовжується, все в нього добре", – розповіла мама загиблого Галина Лавейкіна.

Зі слів жінки, вона сподівається на справедливе покарання.

Наступне засідання у цій справі запланували на кінець березня.

Читайте також

  • Домашній арешт. Секретарю Кіровоградської єпархії УПЦ обрали запобіжний захід
  • "Виправдовувала збройну агресію РФ, намалювала на лобі Z". На Кіровоградщині винесли вирок жительці Миколаївщини
  • З початку вторгнення Росії на Кіровоградщині затримали 20 російських агітаторів
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок