Армія РФ намагалась штурмувати трасу Костянтинівка-Бахмут, але без успіху — військовий

Армія РФ намагалась штурмувати трасу Костянтинівка-Бахмут, але без успіху — військовий

Армія РФ намагалась штурмувати трасу Костянтинівка-Бахмут, але без успіху — військовий
Українські танки: Фото: Генштаб ЗСУ

Українські військові тримають Бахмут і наразі прямі бої лише — у приватному секторі міста. РФ робить ставку на регулярну армію створюють небезпечну ситуацію на флангах, зокрема на трасі Костянтинівка-Бахмут. Проте й там вони зустріли потужний спротив від окремих українських бригад. Про це у телемарафоні Суспільного розповів командир роти батальйону "Свобода" Евген Оропай.

"Зараз на Бахмутському напрямку, як і всюди, ситуація дуже складна. Російські військові застосовують артилерію, авіацію. Але немає колон техніки, як під Вугледаром. Багато живої сили", — повідомив Євген Оропай.

Оропай зазначив, що терористична організація "Вагнер" втратила близько 80% особового складу і наразі під Бахмутом здебільшого воює регулярна армія РФ. Це підтверджують і інші військові з фронту.

"У них є багато ротацій. Тільки приїжджає БТР і вигружає піхоту, одразу ми все це бачимо, туди починає насипати артилерія. Не даємо їм навіть закріпитися. І по перемовинах ми чуємо що вони не раді такій ситуації", — розповів Євген Оропай.

За словами Оропая, з "Вагнером" було складно воювати, через велику кількість піхоти. Штурмові групи відправляли в лобові атаки, а більш досвідчені бійці окремими групами обходили по флангах і вклинювались в позиції українських військових. За день було по 15-30 прямих боєзіткнень.

"Наразі бої з регулярними військами РФ мають інший вигляд. Вони використовують артилерію, міномети. Танки виїжджають. Відстрілюють з кулеметів. Але вони не більш ефективні за "Вагнер", просто бій йде на дистанції", — розповів Євген.

Євген Оропай додав, що інформація РФ про виведення оборонців з Бахмута неправдива. Наразі бої тривають тільки в приватному секторі Бахмута. По флангах ситуація складна, росіяни намагаються штурмувати трасу Костянтинівка-Бахмут, але зустріли там серйозний спротив українських військових.

"Поки стоять будинки ми можемо обороняти цю землю. Коли будинків не лишається, треба відійти на наступний будинок, щоб не наражати себе на ризик", — розповів Євген Оропай.

Читайте також

У Бахмуті українські військові знищили гранатомет РФ та вісім окупантів

Армія РФ не захопила селище Красна Гора під Бахмутом — Череватий

Прикордонники взяли у полон двох російських окупантів під Бахмутом, які намагались штурмувати позиції ЗСУ

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок