Українці можуть обрати кращу марку. У додатку "Дія" запустили нове голосування

Українці можуть обрати кращу марку. У додатку "Дія" запустили нове голосування

Українці можуть обрати кращу марку. У додатку "Дія" запустили нове голосування
Фото: Суспільне

У додатку "Дія" з'явилося нове опитування. Присвячене воно маркам України. Усі бажаючі можуть обрати найкращу воєнну марку із 10 запропонованих. Про це повідомляє Дія в Telegram-каналі.

"Раніше ви голосували за дизайн воєнних марок у Дії, а тепер час вибрати найкращу", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що топову марку обирають майже у всіх країнах щороку. Відсьогодні, 13 лютого, розпочалося голосування за кращу українську марку. Зробити це можна за допомогою кількох кліків у смартфоні.

Щоб проголосувати потрібно:

  • авторизуватися у застосунку
  • обрати послугу "Опитування"
  • проголосувати за свій варіант

Опитування триватиме до 20 лютого.

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".

28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".

28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

"Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.

1 вересня "Укрпошта" почала продавати благодійні марки "Пес Патрон". Один аркуш, на якому 8 марок, коштує 248 гривень

14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

4 листопада, "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

6 грудня "Укрпошта" ввела в обіг нові поштові марки "Зброя Перемоги". Спецпогашення штемпелем відбулося у столичному Головпоштамті 6 грудня у День Збройних Сил України.

23 грудня "Укрпошта" ввела в обіг поштову марку "Щедрик. Carol of the Bells". Погашення відбудуться в Головпоштамті в Києві та у Вінниці. Випуск приурочено 100-річчю з моменту презентації музичного твору "Щедрик" на сцені в Карнегі-Холі в Нью-Йорку. Саме після цього щедрівка набула всесвітньої популярності

Протягом двох місяців “Укрпошта” презентує три випуски марок. Щоб гарантовано їх отримати потрібно підписатись на філателістичний абонемент. У 2023 році випусків буде більше, але тиражі будуть менші, каже Смілянський.

Читайте також

У Вінниці погасили ексклюзивну марку "Тримаємо небо України!"

За два дні опитування в "Дії" пройшли понад 200 тисяч людей — Мінцифра

Україна запровадила санкції проти 200 росіян, у Кремлі відклали нову хвилю мобілізації. 355 день війни. Онлайн

На початок