11 та 12 лютого у Чернівецькій області не вимикатимуть світло

11 та 12 лютого у Чернівецькій області не вимикатимуть світло

11 та 12 лютого у Чернівецькій області не вимикатимуть світло

У Чернівецькій області 11 та 12 лютого не діятимуть графіки погодинного відключення світла. Це пов'язано зі зменшенням дефіциту електрики в енергосистемі.

Про це повідомили у Telegram-каналі обленерго.

За інформацією обленерго, сьогодні до електромережі приєднали четвертий енергоблок Рівненської АЕС. Це додало 1220 мегаватів потужності до енергосистем.

До якої групи належить конкретна вулиця чи населений пункт, можна знайти через пошук на сайті обленерго.

Що відомо

  • Заміри споживання потрібні, щоб знати, як поводяться споживачі, коли мають постійний доступ до електрики. Це дозволить визначити, скільки споживає кожна область за нормальної роботи енергосистеми, повідомили в "Укренерго". Результати вимірювання будуть враховувати при розподілі лімітів для кожної області.
  • Восени 2022 року Росія регулярно почала обстрілювати енергетичну інфраструктуру України. У грудні повідомлялось, що через російські обстріли з ладу виведена половина енергосистеми України. А після обстрілів 16 грудня запровадили надзвичайний стан в енергетиці.
  • Міжнародні організації та уряди країн відправляють Україні генератори та іншу допомогу для відновлення електрики. 13 грудня в Парижі відбувся перший енергетичний "Рамштайн", де серед іншого ухвалили 1 мільярд доларів Україні на проходження зими.
  • В уряді України розглядають три сценарії блекауту і закликають українців економити електроенергію та підготуватись до тривалих відключень світла.

Читайте також

"Включіть мою групу — коржі допікаються". Як працюють енергетики та оператори Чернівціобленерго

Чому графіки відключень не збігаються та які ліміти електрики для груп: інтерв'ю з фахівцем Чернівціобленерго

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок