"Міс Україна Всесвіт" продала на аукціоні крила від свого костюма – боєць з Кіровоградщини отримає протез

"Міс Україна Всесвіт" продала на аукціоні крила від свого костюма – боєць з Кіровоградщини отримає протез

"Міс Україна Всесвіт" продала на аукціоні крила від свого костюма – боєць з Кіровоградщини отримає протез
На знімку другий зліва Віктор Кобець, фото 14 січня 2023 року/Facebook Вікторії Апанасенко

"Міс Україна Всесвіт" Вікторія Апансенко продала на аукціоні крила від свого костюма за понад 10 тисяч американських доларів. Про це дівчина написала на своїй сторінці у Facebook. Благодійний вечір відбувся в США у місті Нью-Йорк. Вторговані гроші Вікторія перерахувала на протези та реабілітацію бійців Збройних сил України. Серед них є військовий з села Аджамка Кропивницького району Віктор Кобець.

Конкурс "Міс Всесвіт 2022" відбувся у Новому Орлені в США. Україну представляла уродженка Чернігова Вікторія Апанасенко. 11 січня під час презентації національних костюмів вона з’явилася в образі Архангела Михаїла, який вважається небесним покровителем Києва. Костюм дівчини отримав назву "Воїн світла". Вікторія вийшла на сцену з мечем у білій сукні. Образ доповнили головний убір у вигляді німба та механічні крила.

Аукціон у Нью-Йорку влаштував засновник благодійної організації "Kind Deeds" Олександр Рубцов. Це – українець, який 2015 року переїхав до Сполучених Штатів Америки. Нині його організація допомагає у протезуванні людям, які втратили кінцівки під час війни, насамперед – українським солдатам. Він і запросив Віктора Кобця з Кіровоградщини на цей захід.

Продали крила
Віктор Кобець на фото посередині. фото Віктора Кобця

25-річний сержант перебуває в США з 8 січня цього року. Чоловік на війні втратив ногу. З 2016 по 2019 роки він брав участь в антитерористичній операції. На початку повномасштабного російського вторгнення пішов добровольцем захищати Україну.

"Разом з побратимами звільняв острів Зміїний від окупантів, знімав ворожий прапор з головного флагштоку. Також брав участь у звільнені від російських військ Херсонської області. 5 жовтня 2022 року при виконанні бойового завдання біля Давидового Броду отримав вогневе поранення, після якого мені ампутували одну кінцівку".

Продали крила
Боєць з Кіровоградщини Віктор Кобець. Facebook Віктора Кообця

Реабілітацію захисники проходять безплатно. Віктор Кобець нині користується навчальним протезом, у понеділок (30 січня) повинен отримати уже постійний. "Через три тижні приїду в Україну. Дуже хочу знову повернутись на фронт", – говорить військовий.

Читайте також

  • "Неважливо, наскільки тварина пухнаста". У Кропивницькому військових реабілітують за допомогою мешканців зоопарку
  • "Тривалість залежить від травм". У кропивницькій лікарні реабілітують військових після поранень
  • "Хлопці строчать з кулеметів, а ми на машинках". Жительки Новомиргорода шиють амуніцію військовим
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок