Отримала строк. На Миколаївщині осудили 72-річнку жінку за підтримку дій Росії

Отримала строк. На Миколаївщині осудили 72-річнку жінку за підтримку дій Росії

Суд визнав винною 72-річну жительку Южноукраїнська у виправдовуванні збройної агресії Російської Федерації проти України. За інформацією суду, жінка поширювала відповідні матеріали у соціальних мережах. Вирок суду — чотири роки позбавлення волі з іспитовим строком у два роки.

Про це повідомила пресслужба Вознесенської окружної прокуратури.

Слідство встановило, що жінка на своїй сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі "Однокласники" поширювала дописи, у яких виправдовувала та заперечувала збройну агресію РФ проти України та схвалювала дії російських військових.

Суд взнав жінку винною за дії, передбачені статтею 436-2Частина 2 статті 436-2 — Виготовлення, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році, у тому числі шляхом представлення збройної агресії Російської Федерації проти України як внутрішнього громадянського конфлікту, виправдовування, визнання правомірною, заперечення тимчасової окупації частини території України, а також глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію Російської Федерації проти України, розпочату у 2014 році. Кримінального кодексу України (ККУ), та призначив чотири роки позбавлення волі.

Під час засідань звинувачена визнала свою вину. На підставі статті 75Стаття 75 — Звільнення від відбування покарання з випробуванням ККУ, суддя від покарання жінку звільнив та ухвалив іспитовий строк — два роки.

Підсудна може подати апеляцію.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок