Біатлон: Кубок світу
Сумська область перемогла в естафетах на чемпіонаті України з біатлону: результати жіночої та чоловічої гонок

. biathlon.com.ua

Як виступили українці в перших командних стартах національного чемпіонату.

У Яворові Львівської області відбулися одні з останніх гонок чемпіонату України-2022/23 з біатлону: естафетні перегони серед жінок та чоловіків.

На минулій національній першості сезону 2021/22 чемпіонами України в командних стартах стали Чернігівська (жінки) та Сумська (чоловіки) області. Цього разу в обох естафетах перемогу здобули представники Сумщини.

У жіночих перегонах перша команда цього регіону фінішувала з часом 1:11:15.0 години. До складу золотих медалісток увійшли Віта й Валентина Семеренко, Анна Кривонос та Поліна Пуцко.

Срібні нагороди з відставанням 17.5 секунди виборола четвірка з Чернігівської області, а бронзові – команда міста Києва.

Серед чоловіків найсильнішою також стала перша команда Сумської області, яку представили Сергій Супрун, Роман Боровик, Богдан Борковський та Владислав Чихарь. Біатлоністи завершили гонку за 1:20:59.1 години.

На 1:22.7 хвилини їм несподівано поступилася команда Тернопільської області, в складі якої були представники основної команди Антон Дудченко та Віталій Мандзин. Фаворити посіли лише друге місце, тоді як на третій позиції зупинилися спортсмени з Чернігівщини.