Біатлон: Кубок світу
Юлія Городна здобула дебютний титул чемпіонки України з біатлону в гонці переслідування: результати

Олена Городна, Юлія Городна та Надія Бєлкіна — призерки переслідування ЧУ-2024 з біатлону.
Трійка призерок жіночого персьюту на ЧУ-2024. Фото: Biathlonnews.com.ua

Участь у гонці взяли 13 біатлоністок.

Другий день чемпіонату України з біатлону завершився жіночою гонкою переслідування серед жінок. Титул виборола 22-річна Юлія Городна.

Жіноча програма національної першості стартувала зі спринту, який виграла Анастасія Меркушина. Чемпіонка "привезла" найближчій переслідувачці майже пів хвилини, проте не вийшла на старт переслідуваня.

Окрім Меркушиної, персьют не бігли біатлоністки основної збірної України на Кубку світу — Христина Дмитренко і бронзова призерка спринту Ірина Петренко. Заявка гонки обмежилася 13 спортсменками.

Як пройшла гонка

• Юлія Городна вибігала першою і втримала лідерство після двох промахів на вогневих рубежах. Відрив від сестри Олени біатлоністка збільшила з 12.3 секунди в спринті до 25.9 секунди.
  • Для Городної це дебютний зимовий титул чемпіонки України з біатлону. Досі вона ставала найкращою на національному рівні лише в літньому масстарті 2021 року.
  • Олена Городна втрималася другою та фінішувала на подіумі після четвертого місця в спринті. На стрільбі українка припустилася двох промахів.
  • Трійку топбіатлоністок замкнула Надія Бєлкіна — її відрив від найближчої переслідувачки Любові Кип'яченкової у фінішному протоколі становив більше двох хвилин.