На Донеччині ЗСУ взяли у полон російського військового та спалили БМП окупантів

На Донеччині ЗСУ взяли у полон російського військового та спалили БМП окупантів

На Донеччині ЗСУ взяли у полон російського військового та спалили БМП окупантів
Речі покинуті росіянами при відступі з Донеччини, жовтень 2022. Фото: Суспільне Донбас

Днями на Донеччині морпіхи взяли в полон російського військового та знищили БМП окупаційних військ. Про це повідомила 36-та окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

"За відсутності належного матеріально-технічного забезпечення, засобів зв'язку, медичної допомоги мобілізовані російські військові здаються в полон", — йдеться у повідомленні бригади.

За даними 36-ї бригади, їх підрозділу вдалось влучили ракетою протитанкового комплексу "Стугна-П" у російську БМП.

Як це було — дивіться на відео бригади:

Що відомо про те, як мобілізовані російські військові здаются у полон та про ситуацію на окупованих територіях Донбасу

  • 16 грудня на Донеччині вісім учасників "ЛНР" здалися в полон українським військовим. Затримані жителі окупованих Ровеньок, Кадіївки, Алчевська та селища Хороше на Луганщині.
  • Станом на 4 грудня у лікарнях в окупованих населених пунктах Донеччини та Луганщини перебувало 3600 поранених російських військових, повідомив представник Генштаба ЗСУ, бригадний генерал Олексій Громов.
  • В окупованому Луганську для лікування поранених вони використовують шкірно-венерологічного диспансер та пологовий будинок
  • Більшість місць у палатах медичних установ "ЛНР" відвели під надання допомоги пораненим російським військовим. У Новопскові військовий шпиталь влаштували у пологовому відділенні.
  • У лікарнях окупованих міст Луганщини не вистачає місць для поранених російських військових. А медикам, які працюють у лікарнях окупованої Горлівки, наказали вилучати документи загиблих "вагнерівців" та не проводити судово-медичну експертизу тіл.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок