У Новопскові окупанти облаштували військовий шпиталь у пологовому відділенні — ОВА

У Новопскові окупанти облаштували військовий шпиталь у пологовому відділенні — ОВА

У Новопскові окупанти облаштували військовий шпиталь у пологовому відділенні — ОВА
Російські медикаменти, знайдені на дорозі поблизу Лимана після деокупації, Донеччина, жовтень 2022 року. Фото: Суспільне Донбас

Більшість місць у палатах медичних установ "ЛНР" відвели під надання допомоги пораненим російським військовим. У Новопскові військовий шпиталь влаштували у пологовому відділенні, розповіли в Луганській ОВА.

"Лікарні переповнені бойовиками. Через це довелося припинити планові госпіталізації та лікування мирного населення. Надається виключно невідкладна медична допомога", — йдеться у повідомленні адміністрації.

За даними ОВА, співробітники військової комендатури РФ почали перевіряти лікарні окупованої території "щодо низького показника постановки медичного персоналу на військовий облік". Людям, зауважили в адміністрації, погрожують звільненням.

Що відомо

  • У лікарнях окупованих міст Луганщини не вистачає місць для поранених російських військових. А медикам, які працюють у лікарнях окупованої Горлівки, наказали вилучати документи загиблих "вагнерівців" та не проводити судово-медичну експертизу тіл.
  • Від початку контрнаступу у Луганській області українські військові звільнили вже 12 населених пунктів Луганщини. Україна контролює близько п'яти відсотків території Луганщини.

Читайте також

Українські військові тримають під вогневим контролем трасу Сватове-Кремінна — Гайдай

На Луганщині лікарні переповнені пораненими, а морги — загиблими окупантами

"Чекаємо на добрі новини від Генштабу": ЗСУ знаходяться поблизу Кремінної — Гайдай

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок