Україна матиме одного замість двох біатлоністів у гонці переслідування на Кубку світу у Гохфільцені: у чому причина

Ексклюзивно
. Тарас Лесюк. Фото: Getty Images

Бігти гонку мали два українських біатлоністи.

Збірна України з біатлону на останній гонці другого етапу Кубка світу в Гохфільцені буде представлена лише Антоном Дудченком. Ще один біатлоніст, Тарас Лесюк, гонку пропустить - про це він повідомив в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт.

За підсумками спринту до персьюту відібралися лише Дудченко (38-е місце) та Лесюк, який фінішував 53-м. Відставання українського біатлоніста в спринті склало 2:57 хвилини.

Однак гонку переслідування Лесюк пропустить. Як пояснив сам біатлоніст, причиною цього став біль у горлі, який він відчув після естафетної гонки.

"Вчора після гонки почало боліти горло. Сьогодні зранку ще більше болить, тому краще зараз пропустити, щоб потім зміг у Франції вийти на старт", - сказав Лесюк.

Для Лесюка персьют у Гохфільцені мав стати вже другим у сезоні 2022/23. На першому етапі у Контіолагті український біатлоніст фінішував 40-м - другий найкращий результат у кар'єрі на рівні Кубка світу.

Гонка переслідування на Кубку світу у Гохфільцені відбудеться у неділю, 11 грудня (початок - о 15:15). Ця гонка закриватиме етапу другого етапу.

• Тарас Лесюк дебютував на рівні Кубка світу ще у сезоні 2018/19. Тоді ж він показав найкращий результат у кар'єрі - 32-е місце у короткій індивідуальній гонці на етапі у Кенморі.
  • У сезоні 2022/23 Лесюк взяв участь у п'яти гонках (чотири особисті та одна естафета). Він тричі фінішував 40-м на етапі у Контіолагті - в індивідуальній гонці, а також спринті та гонці переслідування.
  • Лесюк - не перший український спортсмен, що вимушено вибуває зі складу. Через операцію на коліні пропустить гонки у 2022 році Дмитро Підручний, тоді як у жінок проблеми зі здоров'ям мали Ірина Петренко та Юлія Джима.
  • Наступний етап Кубка світу з біатлону відбудеться в Ансі з 15 до 18 грудня.