Еліна Світоліна з перемоги розпочала виступи на турнірі WTA 500 у Страсбурзі: результат

Еліна Світоліна
Еліна Світоліна. Getty Images/Juan Carlos Lucas/NurPhoto

Світоліна розпочала захист титулу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла в першому колі турніру WTA 500 у Страсбурзі, Франція. Тенісистка у двох сетах здолала француженку Діан Паррі.

Турнір у Страсбурзі у 2024 році отримав підвищення категорії. У 2023 році турнір мав категорію 250. Останньою переможницею змагань стала Еліна Світоліна. Цьогоріч вже на WTA 500 українська тенісистка розпочала захист титулу.

Світоліна отримала сьомий номер посіву. У першому колі суперницею українки стала представниця Франції Паррі. Раніше гравчині ніколи не зустрічались на корті.

Як пройшов матч за участі Еліни Світоліної

• Вже під час третього гейму першого сету українка заволоділа перевагою: зробила брейк на подачі суперниці та вийшла уперед. Зрештою, Світоліна лише раз поступилась на своїй подачі — віддала суперниці восьмий гейм. Втім, це не завадило українській гравчині здобути перемогу в партії 6:3.
  • В другому сеті Світоліна вдруге заволоділа перевагою: Паррі відіграла один брейкпоінт, але все ж дозволила зробити брейк на своїй подачі: 4:2 на користь українки.
  • За такого рахунку поєдинок перервали через дощ. Відновили матч лише у понеділок, 20 травня.
  • Після відновлення матчу обидві гравчині забрали ще по одному гейму. Зокрема під час дев'ятого, Світоліна не змогла здобути жодного очка та віддала суперниці гейм на своїй подачі.
  • Ключовим моментом в другій партії став десятий гейм, де Світоліна вирвала перемогу на подачі Паррі та зробила матчпоінт.
  • Матч тривав 1:32 години, за які перша ракетка України припустилась двох подвійних помилок.

WTA 500. Страсбург. Перше коло

Еліна Світоліна (Україна) — Діан Паррі (Франція) 2:0 (6:3, 6:4)

У другому колі змагань Світоліна зустрінеться з француженкою Кларою Бурель, яка посідає 43-тю сходинку світового рейтингу.

Що відомо?

• Еліна Світоліна здобувала чемпіонство на турнірі в Страсбурзі у 2020 та 2023 роках.
  • Світоліна стала другою українкою, яка пройшла у друге коло змагань. Перше коло подолала також Ангеліна Калініна, що у трьох сетах здолала "нейтральну" Павлюченкову.
  • Також на WTA 500 в Страсбурзі у парному розряді змагаються Людмила та Надія Кіченок. Якщо у своїх парах українки здолають суперниць, то сестри змагатимуться в "українському дербі" в 1/4 фіналу.