З Херсонщини на Миколаївщину виїхали понад 10 тисяч людей

З Херсонщини на Миколаївщину виїхали понад 10 тисяч людей

З Херсонщини на Миколаївщину виїхали понад 10 тисяч людей
Фото: Суспільне

Станом на дев'яте грудня в Миколаївській області зареєстровано понад 110 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Понад 10 тисяч виїхали із Херсонщини і зареєструвалися на Миколаївщині.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла директорка департаменту соцзахисту населення Оксана Єльчієва.

З Херсона до Миколаївщини після деокупації міста приїхали понад дві тисячі людей, які зареєстровані як ВПО. Всього з Херсонщини у Миколаївській області перебувають понад 10 тисяч переселенців.

"Їм також ми активно допомагаємо. Приймаємо понад 100 осіб із Херсонського психоневрологічного інтернату до наших закладів, розміщуємо їх. Адже розуміємо, що наразі досить складно надавати такі послуги в місті Херсоні", — розповіла Оксана Єльчієва.

Аби отримати довідку ВПО та допомогу, необхідно звернутися до Центрів надання адміністративних послуг, виконавчих органів місцевої ради (сільських, селищних, міських рад) або до органів соціального захисту населення відповідної обласної, районної військової адміністрації. Або отримати довідку через мобільний застосунок порталу "Дія".

Також Оксана Єльчієва зазначила, що у Миколаєві є 20 місць компактного проживання ВПО та працює програма "Прихисток".

Що відомо

  • 11 листопада Збройні сили України повернули Херсон під контроль влади України. 12 листопада у звільненому Херсоні почали роботу обласна та міська військові адміністрації, а також Служба безпеки України та Національна поліція.
  • Станом на 9 грудня у звільнених населених пунктах Херсонської області тривають стабілізаційні заходи, їх ускладнюють постійні обстріли російських військ.

Читайте також

У Миколаєві посадовицю підозрюють у виправдовуванні агресії РФ

У Миколаєві з'явилась ще одна точка видачі очищеної води

Обстріли Миколаївщини. Під вогнем армії РФ опинились громади Миколаївського району

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок