"Влітку навіть не мріяли". У Слов'янську ремонтують дахи житлових будинків

"Влітку навіть не мріяли". У Слов'янську ремонтують дахи житлових будинків

"Влітку навіть не мріяли". У Слов'янську ремонтують дахи житлових будинків
Фото: Суспільне Донбас

У Слов'янську на Донеччині ремонтують дахи, пошкоджені під час бойових дій. До кінця року планують полагодити покрівлі одинадцяти багатоповерхівок.

У багатоповерхівку, в якій живе 62-річний Володимир у Слов’янську, наприкінці травня влучила російська ракета. У квартирі вибуховою хвилею повибивало вікна і двері, зруйнувало дах будинку.

"Вікна були з потрійним склом, їх повиривало. Фурнітуру ми викрутили, на саморізи поставили й плівкою закрили", — розповідає Володимир Руденко. У іншій кімнаті він забив вікно тирсоплитою. Каже, через зруйнований дах у квартирі вогкість, довелося зняти зі стін шпалери.

Будинок Володимира розташований на вулиці Ярослава Мудрого. Комунальники розпочали лагодити дах декілька тижнів тому.

"Роботи вже на 50% зроблені, матеріали всі є. Плануємо цього тижня, максимум наступного дах буде повністю закритий, і люди будуть уже у сухих приміщеннях. Бригада у повному складі. Навіть якщо погана погода, під дощем працюємо, бо хочемо, щоб люди вже скоріше заселилися до своїх квартир", — розказує бригадир ремонтної бригади Віталій Гриненко.

Лагодити пошкоджені обстрілами дахи у Слов'янську почали у жовтні — після того, як Сили оборони звільнили Лиман, а лінія фронту змістилася від міста. На ремонт дахів 11 багатоповерхівок необхідно 20 мільйонів гривень, це гроші з місцевого бюджету.

"Завдання стоїть: відремонтувати усі дахи, які були пошкоджені під час бойових дій. Потрібно розуміти, що їх ремонтують влітку, а влітку ми навіть не мріяли, що зможемо відновлювати наше місто. Завдяки нашим воїнам, нашим захисникам нам вдалося і знайти кошти, і почати ремонтні роботи", — говорить начальник Слов’янської МВА Вадим Лях.

У місті вже розпочали ремонт дахів шести багатоповерхівок на вулицях Торська, Лозановича, Світлодарська та Ярослава Мудрого.

За даними начальника управління житлово-комунального господарства Андрія Секлецова, вже укладають договори на ремонт дахів будинків на Банківській та Васильєвській вулицях. Ще на двох вже йдуть ремонти.

Що відомо

  • Слов’янськ: більша частина міста ще без світла та води, у громаді 13 "пунктів незламності"
  • Жителі Слов'янська, чиє житло зруйноване або пошкоджене обстрілами, отримають компенсацію

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок