Зміни до міської програми з фізичної культури і спорту. Що вирішили миколаївські депутати

Зміни до міської програми з фізичної культури і спорту. Що вирішили миколаївські депутати

На сесії Миколаївської міської ради 22 листопада депутати проголосували за проєкт рішення "Про внесення змін до рішень про затвердження міської програми "Фізична культура і спорт на 2022-2025 роки". Рішення передбачає фінансову підтримку Миколаївського міського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів "Вікторія" та клубу "Ніко-Баскет".

Начальниця управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Ірина Бондаренко надала на розгляд депутатів зміни до програми.

"Із січня 2022 року працівники клубу "Вікторія" не отримують заробітну плату та не відбувається фінансування оплати комунальних послуг. До кінця року загальна сума по клубу 832 тисяч 518 грн. Клуб "Ніко-Баскет" — єдиний клуб, що залишився у повному складі команди та продовжує виступи на офіційних чемпіонатах України. Склад команди — 12 людей, вже відбулися два чемпіонати, було витрачено 250 тисяч гривень", — сказала Ірина Бондаренко.

Депутат Миколаївської міської ради Сергій Кантор не проголосував за відповідне рішення щодо змін до програми зі спорту.

"Хочу зауважити: коли я аналізую показники, які нам надали по бюджету 2023 року, то я дивлюся, що бюджет управління спорту в порівнянні з 2022 роком, коли ми не знали ще, які у нас будуть випробування, змінився аж на три відсотки в мінус. Я думаю, що це недопрацювання управління. Тому що зараз у нас значно зменшилась кількість дітей у місті й значно зменшилась кількість послуг, які ми надаємо, зокрема і по управлінню спорт", — говорить Сергій Кантор

Ірина Бондаренко відповіла на зауваження Сергія Кантора.

"Клуб "Вікторія" відпрацьовує повністю індивідуальні заняття із загальної фізичної підготовки, також танці на візках. Люди працюють, виїжджають на змагання. А щодо зауваження Кантора по дітях, так, дійсно, навантаження на ДЮСШ зменшилося. Але треба враховувати, що наші вихованці практично всі перебувають за межами міста, а це є додаткове навантаження на бюджет", — розповіла Бондаренко.

Кількість вихованців спортивних шкіл комунальних закладів станом на 22 листопада становить 3 500 тисячі, зазначила Бондаренко.

"Підтримую проєкт змін. Але зауважу, по-перше, по всіх наших управліннях економія 30 відсотків, окрім управління самої обласної військової адміністрації та резервного фонду. По-друге, баскетбольна команда миколаївська, спонсори перенаправили гроші на ЗСУ і тому команда не виступає цього року, збори й решта. Але щодо управління спорту, правильності розподілу грошей, я буду з цим розбиратися після війни, тому я прошу підтримати, але це відповідальність керівника управління спорту", — сказав депутат Миколаївської міської ради Віталій Кім.

Рішення підтримали 32 депутати з 35, три депутати утрималися.

Читайте також

Депутати Миколаївської міської ради проголосували за проєкт бюджету громади на 2023 рік

Оптимізація бюджету. Миколаївські депутати прийняли рішення реорганізувати дитяче містечко "Казка"

У Миколаївській області запровадили цілодобові графіки погодинних відключень світла

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок