Солона вода. У Миколаєві потребує заміни понад 240 кілометрів труб водопровідної мережі

Солона вода. У Миколаєві потребує заміни понад 240 кілометрів труб водопровідної мережі

Солона вода. У Миколаєві потребує заміни понад 240 кілометрів труб водопровідної мережі
Порив водопровідної мережі у Миколаєві. Фото: МКП "Миколаївводоканал"

Через заповнення водопровідної системи Миколаєва солоною водою з Дніпро-Бузького лиману, корозією пошкоджені труби по всьому місту. Загалом заміни потребують понад 240 кілометрів труб.

Про це кореспондентам Суспільного розповів генеральний директор Міського комунального підприємства "Миколаївводоканал" Борис Дуденко.

За словами Бориса Дуденка, розпочата співпраця з "Товариством Червоного Хреста", "UNICEFUNICEF — спеціалізована структура ООН із захисту прав та інтересів дітей. Працює у понад 190 країнах світу. Створена 11 грудня 1946 року.". Вартість ремонту міської мережі є настільки масштабною, що його не подужає ні місцевий бюджет, ні державний.

"Дуже серйозна корозія відбувається, і всі наші труби стають непридатними для того, щоб ми їх використовували і подавали воду в місто", — сказав Борис Дуденко.

Так, з 15 по 17 листопада Миколаїв залишався без води через повне руйнування шестиметрового відрізка залізобетонної труби на міській магістралі.

Що відомо

  • Прісна вода у Миколаєві відсутня з 12-го квітня. З шостого травня в місті розпочалось заповнення водопровідної системи технічною водою з лиману.
  • 12 листопада фахівці "Миколаївводоканалу" обстежили водогін, що був пошкоджений російськими військами в селищі Киселівка, та станції підкачки води. Піротехніки працюють над розмінуванням мережі.
  • Станом на 17 листопада із чотирьох ушкоджених ділянок труби комунальники відремонтували дві. 18 та 19 листопада продовжувався ремонт на третій та четвертій пошкоджених ділянках.
  • Станом на 19 листопада вода у водопровідній системі Миколаєва залишається технічною.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок