У деокупованій Снігурівці, що на Миколаївщині, відновили керівництво лікарні

У деокупованій Снігурівці, що на Миколаївщині, відновили керівництво лікарні

У деокупованій Снігурівці, що на Миколаївщині, відновили керівництво лікарні
Начальник управління охорони здоров'я Миколаївської ОВА Максим Безносенко разом з медичним персоналом Снігурівської лікарні. Фото: Максим Безносенко/Фейсбук

До деокупованої Снігурівки, що на Миколаївщині, 12 листопада повернувся керівник лікарні Валентин Шмигельський. Також медзакладу передали спеціалізований медичний автомобіль, ліки, вакцини та необхідні витратні матеріали.

Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я Миколаївської обласної військової адміністрації Максим Безносенко.

"Щиро вдячний кожному та кожній з них, хто залишився на своєму робочому місці. Разом зі мною до лікарні приїхав в. о. директора – Валентин Шмигельський. Відновлено керівництво закладом, працюємо далі над відновленням нормальної роботи. Разом до перемоги", — написав Максим Безносенко.

Лікарі у Снігурівці продовжували працювати та надавати допомогу місцевому населенню весь час, поки були під окупацією, розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в ефірі телемарафону.

Зарплатню медперсонал отримував від української влади.

"Вони (медичні працівники — ред.) не стали за росіян, вони продовжували лікувати наших співгромадян. Весь цей час я підписував платіжки по окупованих територіям, щоб вони мали комунальні платежі та зарплатню. Зараз вони повернулись і дуже щасливі", — сказав Віталій Кім.

Що відомо

  • Найбільший населений пункт східної Миколаївщини, місто Снігурівка, був окупований російськими військами з 19-го березня 2022 року. Десятого листопада Сили оборони України зайшли в місто та встановили там український прапор.
  • У деокупованій Снігурівці, що на Миколаївщині, 13 листопада отримали генератори й запустили насоси міської системи водопостачання. Також запрацював мобільний зв'язок.
  • Валентин Шмигельський 32 роки попрацював у Снігурівській лікарні. 19 березня 2022 року, коли війська РФ захопили місто, чоловік відмовився співпрацювати з окупаційною владою. До кінця квітня медпрацівник виконував свої обов'язки та не покидав стіни закладу, поки не було прямої загрози його життю.

Читайте також

Відходячи зі Снігурівки, що на Миколаївщині, російські війська замінували будинки цивільних.

Російські війська обстріляли територію Очаківської громади на Миколаївщині.

Після забезпечення безпеки людей можна говорити про відновлення роботи портів та бізнесу на Миколаївщині.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок