Окупанти вивозять до Росії врожай зерна з Маріупольського району

Окупанти вивозять до Росії врожай зерна з Маріупольського району

Окупанти вивозять до Росії врожай зерна з Маріупольського району
Фото: Pexels

Росіяни через Маріуполь вивозять новий врожай зерна з тимчасово окупованих територій. Зерновози їдуть у Краснодарський та Ставропольський край.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Росіяни вивозять український врожай з Маріупольського району зерновозами. Щодня з усіх зерносховищ та елеваторів. Зерновози на номерах “23” та “26” регіони (Краснодарський та Ставропольский край). Вкрадене зерно вивозиться через Маріуполь в бік Ростова-на-Дону", — заявив Андрющенко.

Андрющенко повідомив Суспільному, що окупанти вивозять зерно з нового врожаю, яке зібрали на захоплених територіях цього року. Не в усіх громадах тривали бойові дії, тому частина земель майже не зазнала шкоди від снарядів та мін. Через це об'єм вкраденого врожаю не сильно поступається зібраним у попередні роки.

Читайте також: В Маріупольському районі окупанти почали збір врожаю

Андрющенко зазначив, що попри те що в перші місця після окупації росіяни вкрали все збіжжя та техніку на тимчасово окупованих територіях, мародерство не припиняється та окупанти продовжують наживатись на захоплених землях.

Також Петро Адрющенко додав, що частину від вкраденого в Україні зерна, російська влада намагається пропонувати "даром", в якості допомоги країнам що голодують.

Що відомо

  • Проєкт "Mariupol Reborn": скільки втрачено та який план відродження Маріуполя
  • Російські окупанти грабують маріупольські музеї. Експонати вони планують вивезти в окупований Донецьк, а найбільш цінні — до РФ.
  • У Маріуполі чоловіки змушені допомагати окупантам розбирати завали. Лише у цьому випадку російські окупанти забезпечують їх їжею.
  • Відбудова зруйнованого російськими окупантами Маріуполя може коштувати понад 14 млрд доларів та тривати від 7 до 10 років.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook та Instagram

На початок