Влада Франції наполягає на скасуванні інших чемпіонатів слідом за Лігою-1 — ЗМІ

Влада Франції наполягає на скасуванні інших чемпіонатів слідом за Лігою-1 — ЗМІ

Влада Франції наполягає на скасуванні інших чемпіонатів слідом за Лігою-1 — ЗМІ Associated Press

Президент Франції Еммануель Макрон прагне, щоб у інших з топ-5 європейських футбольних ліг наслідували приклад Ліги-1 і достроково зупинили чемпіонат.

Про це повідомляє французький Le Parisien з посиланням на власні джерела. 28 квітня прем'єр-міністр країни Едуар Філіпп заявив про заборону займатися груповими видами спорту й що сезон у вищому футбольному дивізіоні має бути припинений, а новий не розпочнеться до вересня. Тепер французька влада прагне переконати Італію, Німеччину, Англію та Іспанію також не догравати національні чемпіонати. Такий крок, як стверджує джерело, забезпечить певний паритет і синхронізацію календарів топліг.

З огляду на це міністерка спорту Роксана Марасіняню взяла на себе ініціативу двосторонніх переговорів зі своїми європейськими колегами. Урядовиця вже спілкувалася з представниками Італії та Німеччини і збирається провести перемовини з іспанським міністром спорту.

Ці двосторонні переговори, ймовірно, приносять результати. Так, міністр спорту Італії заявив 29 квітня: "Рішення, які приймаються іншими країнами, такими як Франція, можуть підштовхнути Італію також дотримуватися цієї лінії".

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start