Сезон у одній із топ-5 європейських ліг буде скасований через рішення уряду

Сезон у одній із топ-5 європейських ліг буде скасований через рішення уряду

Сезон у одній із топ-5 європейських ліг буде скасований через рішення уряду Associated Press

Прем'єрміністр Франції Едуар Філіпп оприлюднив стратегію стримання поширення COVID-19, яка включає заборону на заняття груповими видами спорту. Футбольна Ліга-1 буде припинена достроково.

Французький прем'єр 28 квітня представив стратегію виходу з карантину для уникнення другої хвилі спалаху коронавірусу в країні, пише L'Equipe. Згідно з нею, буде дозволено займатися лише індивідуальними видами спорту, але не груповими.

"Можна буде займатися індивідуальними видами спорту просто неба, дотримуючись правил соціального дистанціювання. Заборонено займатися у закритих місцях, а також командними та контактними видами спорту." — сказав Едуар Філіпп. Він також додав, що не дозволятиметься перебування "у громадських або приватних місцях групам понад 10 осіб".

Матчі не зможуть розпочати до серпня, коли вже має стартувати наступний сезон. Також масові події з присутністю понад 5000 осіб будуть заборонені до вересня 2020 року. У травні Федерація футболу Франції обговорить підсумки сезону та розподіл місць у єврокубках.

У вищому дивізіоні Франції до призупинення змагань лідирував столичний ПСЖ. Згідно з рішенням УЄФА кваліфікацію до єврокубків клуби скасованих чемпіонатів отримають за "спортивним принципом", тобто відповідно до турнірного становища.

Крім футбольних Ліги 1 та Ліги 2, більшість інших командних видів спорту у Франції (гандбол, волейбол, хокей тощо) вже закінчили свої чемпіонати. На серпень була перенесена найвідоміша велогонка світу "Тур де Франс", але зважаючи на заборону зібрання понад 10 осіб, проведення змагань під запитанням.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start