УЄФА назвав умови кваліфікації клубів до єврокубків

УЄФА назвав умови кваліфікації клубів до єврокубків

Офiцiйно
УЄФА назвав умови кваліфікації клубів до єврокубків Associated Press

Європейський футбольний союз визначив систему, за якою клуби недограних чемпіонатів потраплятимуть до Ліги чемпіонів та Ліги Європи, а також — кого не допустить до єврокубків.

Під час відеоконференції 23 квітня Виконком УЄФА ухвалив низку рішень щодо ліг, припинених достроково, повідомляє офіційний сайт союзу.

УЄФА нагадав про рекомендацію лігам дограти поточний сезон, якщо це дозволяє ситуація з поширенням коронавірусу в країні. Якщо за законними підставами чемпіонат був припинений достроково, клуби зможуть потрапити до єврокубків за спортивним принципом, тобто відповідно до поточного становища в турнірній таблиці.

Законними підставами для скасування решти сезону Виконком УЄФА назвав:

  • офіційний наказ влади про заборону спортивних змагань, коли внутрішні змагання не можуть бути завершені вчасно до початку наступного сезону.
  • непереборні економічні проблеми, які роблять неможливим завершення сезону, оскільки це загрожує довгостроковій фінансовій стабільності чемпіонату або клубів.

При цьому УЄФА залишає за собою право відмовити в допуску до єврокубків клубам із передчасно припинених внутрішніх змагань, якщо:

  • чемпіонат був достроково припинений не через причини, наведені в рекомендаціях УЄФА, або інші підстави, пов'язані з охороною здоров'я;
  • клуби були відібрані за процедурою, яка не була об'єктивною, прозорою та недискримінаційною;
  • існує публічне несприйняття справедливості кваліфікації клубу.

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start