У Нідерландах заборонили змагання до вересня. "Ередівізі" завершать достроково

У Нідерландах заборонили змагання до вересня. "Ередівізі" завершать достроково

У Нідерландах заборонили змагання до вересня. "Ередівізі" завершать достроково Associated Press

Уряд Нідерландів заборонив усі масові заходи до 1 вересня, що означає дострокове завершення чемпіонатів. Турнірну таблицю футбольної Ередівізі очолює столичний "Аякс".

Нідерландська асоціація футболу заявляє, що не має наміру продовжувати сезон 2019/20 після того, як урядова заборона на публічні події була подовжена, передає SkySports. Раніше планувалося відновити призупинений футбольний сезон для двох вищих дивізіонів з 19 червня без глядачів.

Утім, 21 квітня урядом було оголошено тримісячне подовження урядової заборони. Всі масові заходи, зокрема професійні спортивні змагання, заборонені до 1 вересня, щоб запобігти повторному поширенню коронавірусної інфекції.

Нідерландська асоціація футболу (KNVB) збирається провести обговорення з УЄФА та клубами, щоб підтвердити дострокове завершення сезону і обговорити наслідки цього рішення.

Турнірну таблицю Ередівізі очолює столичний "Аякс", який випереджає "АЗ Алкмар" лише за різницею голів.

Як відомо, УЄФА за підсумками відеоконференції 21 квітня наполегливо рекомендував усім 55 лігам догравати сезон, але при цьому допустив "особливі випадки".

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start