В Українській асоціації футболу розповіли, за якої умови повернеться чемпіонат

В Українській асоціації футболу розповіли, за якої умови повернеться чемпіонат

В Українській асоціації футболу розповіли, за якої умови повернеться чемпіонат УНІАН

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко впевнений, що чемпіонат потрібно дограти, й очікує на рішення влади.

Очільник УАФ заявив у програмі "Великий футбол" про наміри повернути розіграш чемпіонату, коли буде відповідне рішення уряду.

"Футбол обов'язково повернеться. На це чекають всі вболівальники, вся Європа і світ. Догравання всіх чемпіонатів — у пріоритеті. Ухвалення таких рішень повинні бути об'єктивними, прозорими і за спортивним принципом в кожному чемпіонаті.

Національні чемпіонати можуть відновитися тільки після рішень урядів кожної країни про можливість проведення таких змагань. Якщо є заборона, то асоціація не має права відновлювати змагання та наражати на ризик здоров'я футболістів, тренерів, арбітрів через свої рішення", — наголосив Павелко.

Що відомо

  • Чемпіонат України було припинено 17 березня після введення заборони на масові заходи в Україні. Після 23 зіграних турів турнірну таблицю очолює донецький "Шахтар". На другому місці луганська "Зоря", яка випереджає "Динамо" за додатковими показниками.
  • 21 квітня, після відеоконференції з асоціаціями УЄФА наполегливо рекомендував лігам догравати сезон, допустивши при цьому "особливі" випадки.
  • В Українській Прем'єр-Лізі вже розробили орієнтовний календар матчів після відновлення сезону.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол