УЄФА "наполегливо" рекомендував лігам догравати сезон

УЄФА "наполегливо" рекомендував лігам догравати сезон

УЄФА "наполегливо" рекомендував лігам догравати сезон

Під час відеоконференції 21 квітня, де взяли участь 55 футбольних асоціацій, Європейський футбольний союз (УЄФА) настійно рекомендував дограти національні чемпіонати та кубки.

Підсумки конференції опублікував офіційний сайт УЄФА. Як йдеться, спеціально створені в березні робочі групи розглянули варіанти завершення сезону. На засіданні вирішили, що в "особливих випадках" деякі першості можуть бути завершені достроково. Для тих чемпіонатів, які не можуть дограти сезон, УЄФА розробить рекомендації щодо участі в єврокубках.

Скасування ліг без схвалення УЄФА може призвести до того, що клуби не зможуть потрапити до єврокубків, оскільки "путівки" визначаються підсумовими позиціями у турнірних таблицях чемпіонатів.

Виконавчий комітет УЄФА зустрінеться 24 квітня, щоб обговорити конкретні запити футбольних асоціацій.

Що відомо

  • УЄФА переніс Євро-2020 на один рік, а ФІФА припускає, що матчі національних збірних не відбуватимуться до 2021 року.
  • Пандемія зупинила проведення всіх європейських чемпіонатів. Продовжують грати лише в Білорусі, де раніше забили видовищний гол прямим ударом з кутового.
  • В призупиненій італійській Серії А 21 квітня остаточно вирішили долю решти сезону.
  • Футбольний експерт дав прогнози в коментарі Суспільному, які клуби найбільше постраждають від наслідків пандемії та як економічна криза вплине на трансферний ринок.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start