Під Бахмутом нацгвардійці знищили "вагнерівців", а двох взяли у полон

Під Бахмутом нацгвардійці знищили "вагнерівців", а двох взяли у полон

Під Бахмутом нацгвардійці знищили "вагнерівців", а двох взяли у полон
фото: Суспільне Донбас / Андрій Резніков

На Бахмутському напрямку 24 та 25 жовтня українські нацгвардійці знищили дві групи "вагнерівців", які вели наступальні дії при підтримці артилерії. Двох окупантів взяли у полон.

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки директора департаменту планування застосування головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

"Але ці "джентельмени удачі" не врахували, що бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука мають дещо інші погляди на процеси переховування окупантів з поганих в хороших. Ці групи були знищені, а двох осіб взято в полон", — повідомив Уршалович.

Полонені окупанти виявилися колишніми ув'язненими громадянами РФ, засудженими за тяжкі злочини. Вони уклали контракт на шість місяців з ПВК Вагнер, після чого їх відправили в Україну.

Що відомо

  • Протягом 26 жовтня від обстрілів російської армії у Бахмуті загинули троє мирних жителів, ще двоє людей отримали поранення.
  • Для поповнення підрозділів приватних військових кампаній 25 жовтня до Станиці Луганської з території Росії приїхала чергова партія ув’язнених
  • Російська ПВК “Вагнера” почала масово рекрутувати в’язнів російських тюрем, що страждають на тяжкі інфекційні захворювання, зокрема ВІЛ та гепатит C. Таких хворих “бійців” росіяни позначають відповідними браслетами на руках.

Читайте також

"Кажуть: 93-тя — це бетон. Це правда" — інтерв'ю комбрига "Холодного Яру" з передової

Зараз у Бахмуті — передова українського духу — Череватий про оборону міста

Бійці ЗСУ з Бахмутського фронту розповіли про атаки та штурми росіян

Артилеристи "Холодного яру" під Бахмутом: репортаж з передової

"Ми здивували світ і самих себе" — інтерв'ю командира штурмового полку з Бахмутського напрямку

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок