Волонтери Миколаєва розвозять гуманітарну допомогу до віддалених сіл області

Волонтери Миколаєва розвозять гуманітарну допомогу до віддалених сіл області

Волонтери Миколаєва розвозять гуманітарну допомогу до віддалених сіл області
Жителі Андріївки вибирають собі необхідні речі. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

З початку повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації на територію України волонтери з Миколаєва розвозять гуманітарну допомогу до віддалених сіл області. Вони організували збір та доставили продукти, одяг та ліки до села Андріївка, що на Миколаївщині.

В Андріївці Миколаївського району проживає майже 70 людей. Волонтер Денис подав запит в різні організації та волонтерські фонди, аби зібрати необхідне для людей.

"Ми привезли продукти, засоби гігієни, одяг, взуття, трохи ліків, продуктові набори. У селі роботи немає, тут багатодітні сім’ї, де шестеро діток, в деяких чотири дитини. Потрібно допомагати людям. Сьогодні ми більше змогли зібрати та більше змогли завезти. Об’єдналися з різними фондами та волонтерськими організаціями Миколаєва", — розповідає волонтер Денис.

Волонтери Миколаєва розвозять гуманітарну допомогу до віддалених сіл області
Діти граються з іграшками, що привезли волонтери. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

У селі проживає Катерина з родиною. У жінки четверо дітей. Розповідає, що в Андріївці немає аптеки та фельдшера.

"В нас немає аптеки, навіть в ближньому селі немає аптеки, нічого немає, а дітей залишати немає на кого, аби поїхати у місто та купити ліки. Їхати до міста 60 кілометрів. Основне — це продукти. Дітям особливо, багатодітним сім’ям, бабусям, які отримують пенсію у дві тисячі. Вони на ці дві тисячі не проживуть", — каже жителька села Катерина.

Волонтери з Миколаєва вже вдруге приїжджають в Андріївку, привозять людям найнеобхідніше.

"Речі привозили дівчатам і знову приїхали. І масло, і консерви, і ковбасу, і продукти, і дитячі іграшки. Багато привезли. І продукти треба, і речі треба — у селі воно ж зношується усе", — говорить жителька села Наталія.

За словами Дениса, волонтери з Миколаєва розвозять допомогу в прифронтові та деокуповані села, їдуть туди, де складна гуманітарна ситуація.

Читайте також

Над Миколаївщиною збили шість російських дронів

Одна війна — різні методи. Миколаївські військові розповіли, як різниться початок війни у 2014-му і вторгнення у 2022-му

ВПО на Миколаївщині. Де шукати допомоги

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок