Стало відомо, коли відбудеться коронація короля Чарльза ІІІ та королеви-консорта Камілли

Стало відомо, коли відбудеться коронація короля Чарльза ІІІ та королеви-консорта Камілли

Стало відомо, коли відбудеться коронація короля Чарльза ІІІ та королеви-консорта Камілли
Король Чарльз III та королева-консорт Камілла. Фото: Getty Images

Коронація короля Чарльза III відбудеться в суботу, 6 травня, у Вестмінстерському абатстві. Королева-консорт Камілла також буде коронована на цій церемонії.

Про це повідомляє пресслужба Букінгемського палацу.

Король Чарльз став монархом, коли померла його мати, покійна королева Єлизавета ІІ, однак коронація стане символічним святкуванням його нового правління. Під час урочистої церемонії Чарльзу ІІІ одягнуть корону.

"Коронація буде зображати роль монарха сьогодні та дивитися в майбутнє, водночас опираючись на давні традиції і пишність", — йдеться в повідомленні Букінгемського палацу.

Раніше Bloomberg із посиланням на офіційних представників британського уряду повідомили, що коронація пройде 3 червня, однак інформація не підтвердилась.

Що відомо

  • Королева Єлизавета ІІ померла 8 вересня у віці 96 років у сімейному колі в замку Балморал на північному сході Шотландії.
  • Принц Уельський Чарльз після смерті своєї матері очолив Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії. Він керуватиме країною під іменем Чарльза III.
  • 9 вересня король Чарльз III вперше звернувся до народу з промовою після смерті його матері — королеви Єлизавети II. Монарх віддав їй шану та пообіцяв служити народові так само віддано.
  • У Лондоні Рада престолонаступництва 10 вересня офіційно оголосила Чарльза III королем Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії і 14 країн Співдружності націй.

Читайте також

Стало відомо, коли з'являться банкноти з портретом короля Чарльза III

63% британців вважають, що Чарльз ІІІ буде хорошим королем — опитування

На початок